غلبه زغال‌سنگ طبس بر فراز بام دهدشت در لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور

در دومین هفته از سی‌ودومین دوره لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور نماینده خراسان‌جنوبی با غلبه بر تیم فرازبام خائیز دهدشت به عنوان مدعی تازه لیگ ایران لقب گرفت.

به گزارش خاورستان، در دومین هفته از سی‌ودومین دوره لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور نماینده خراسان‌جنوبی در مقابل حریف خوش درخشید.
در این ماراتن ملی که به صورت متمرکز در تالار هندبال شهید حاج قاسم سلیمانی تهران برگزار می‌شود تیم زغال‌سنگ طبس از گروه(ب) مسابقات در مقابل تیم فرازبام خائیز دهدشت به میدان رفت.
نیمه نخست بازی تیم‌های هندبال زغال سنگ طبس و فرازبام دهدشت با نتیجه ۱۲بر ۹ به سود نماینده خراسان‌جنوبی به پایان رسید.
نیمه دوم این رویداد ورزش ملی با غرش شیرهای زغال سنگ طبس در لیگ برتر هندبال کشور جان تازه‌ای گرفت و تنها نماینده خراسان‌جنوبی با نتیجه ۲۶ بر ۲۲ از سد فرازبام دهدشت گذشت.
تیم هندبال زغال سنگ طبس با دو برد متوالی در صدر گروه B مسابقات قرار دارد و به‌عنوان مدعی تازه لیگ برتر هندبال باشگاه‌های ایران خودنمایی می‌کند.
گفتنی است، نماینده هندبال خراسان‌جنوبی در نخستین هفته از لیگ برتر باشگاه‌های کشور به مصاف فولاد مبارکه اصفهان رفت و با نتیجه نزدیک ۲۱ بر ۲۰ در مقابل حریف‌قدرش به پیروزی رسید.
سی و سومین دوره از رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور با حضور ۱۲ تیم از برگزار می‌شود که تنها نماینده خراسان‌جنوبی در گروه(ب) این رقابت‌ها پنجشنبه ۲۴ مهرماه در مقابل تیم پرواز هوانیروز قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/۴