پیشکسوت دوچرخه‌سواری:

فدراسیون از اینجا رانده و از آنجا مانده شده/ رئیس آینده کار بسیار سختی دارد

مدیر سابق تیم‌های ملی دوچرخه‌سواری گفت: دفتر فدراسیون اصلا در شان این رشته نیست و به نوعی از اینجا رانده و از آنجا مانده شده است.

به گزارش خاورستان، مصطفی چایچی در گفت‌وگو با فارس، در مورد دیدار جمعی از پیشکسوتان دوچرخه‌سواری با سرپرست استادیوم اظهار داشت: طی هماهنگی‌هایی که صورت گرفته در این جلسه حضور پیدا کردیم نشست خیلی خوبی بود و داوری هم حرف‌های ما را شنید و دیدی مثبتی داشت ما یکسری موارد که انتظارات جامعه دوچرخه‌سواری است را گفتیم و در مورد کمبودها صحبت کردیم. مواردی مانند برگزاری مسابقات، نتایج و دوپینگ.
وی ادامه داد: ما عضوی از جامعه دوچرخه‌سواری هستیم و قصد و غرض شخصی هم نداریم بحث ما فقط موفقیت دوچرخه‌سواری است و هر کمکی هم که از دست‌مان بربیاید انجام می‌دهیم.
بحث ما مخالفت با قمری نبود
مدیر سابق تیم‌های ملی در مورد اینکه گفته شده همه مخالفان خسرو قمری رئیس سابق فدراسیون حضور داشتند گفت: این بحث که ما مخالف قمری بودیم، درست نیست و بحث ما عملکرد فدراسیون است. همه نفراتی هم که در این جلسه بودیم سابقه طولانی در فدراسیون داشته‌ایم. زنگی‌آبادی خودش رئیس بوده، عطااللهی دبیر و وفایی مسؤول کمیته مسابقات بوده است. من هم چند سال مدیر تیم‌های ملی بودم. ما وظیفه‌مان است که حرف‌مان را بزنیم و به این رشته کمک کنیم.
چاپچی با تأکید بر اینکه هدف‌مان تخریب و مخالفت نیست گفت: ما هر صحبتی انجام می‌دهیم با دلیل و مدرک است اینکه چرا سهمیه ما برای المپیک توکیو کم شده است موضوعی است که باید بررسی شود.
معلوم بود ساختمان فدراسیون نیمه کاره می‌ماند
وی در مورد اینکه فدراسیون مشکلات زیادی دارد و ساختمان نیمه‌کاره‌اش به بودجه زیادی احتیاج دارد گفت: ۹۰ درصد معلوم بود که طرح احداث ساختمان فدراسیون نیمه‌کاره می‌ماند ما آن زمان گفتیم اما کسی گوش نمی‌کرد ساختمان قبلی فروخته شد برای اینکه ساختمان جدید ساخته شود، اما از آنجا رانده و از اینجا مانده شدیم. برای این طرح کار کارشناسی نشده بود و اگر هم شده بود درست نبوده است.
مدیر سابق تیم‌های ملی دوچرخه‌سواری ادامه داد: دفتر فعلی فدراسیون که در کمپ تیم‌های ملی است واقعا لایق دوچرخه‌سواری نیست. آنجا قبلا رختکن یا خوابگاه بوده است و به درد فدراسیون نمی‌خورد. البته شنیدیم که داوری در حال تلاش است تا منابعی را جذب کند و امیدواریم ساختمان زودتر تکمیل شود.
وی در پایان تأکید کرد: به نظر من هر کسی رئیس شود کار واقعا سختی دارد برخی کارها در گذشته باعث شده دوچرخه‌سواری به این دردسرها بیفتد امیدوارم از این به بعد شرایط بهتر شود.
انتهای پیام/۴