مدیرکل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی:

فراخوان بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی منتشر شد

حمیدی گفت: فراخوان بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری از سوی دبیرخانه کشوری منتشر شده است.

طاهره حمیدی مدیر کل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی در گفت و گو باخبرنگار خاورستان، از فراخوان بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری خبر داد.

وی با بیان اینکه از قصه‌گویان و پژوهش‌گران استان برای شرکت در این جشنواره دعوت میشود، افزود: فراخوان بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار “قصه، صدای زندگی است” در بخش‌های رقابتی، غیررقابتی و علمی منتشر شد.

مدیر کل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی بیان کرد: فراخوان بیست و چهارمین جشنواره بین المللی کانون از سوی دبیرخانه کشوری منتشر شده است.

حمیدی به بخش‌های مختلف این جشنواره اشاره کرد و افزود: بخش رقابتی شامل قصه‌گویی ملی، قصه‌گویی بین‌المللی، قصه‌گویی آیینی‌سنتی، قصه‌گویی زبان اشاره، قصه‌گویی ۹۰ ثانیه‌ای (قصه زندگی من) و پادکست قصه‌گویی است و بخش غیررقابتی با عنوان قصه‌گویی برگزیدگان و بخش‌ علمی این رویداد فرهنگی در بخش‌های جستار، مقاله علمی، کتاب و پایان‌نامه رساله از بخش‌های این جشنواره هستند.

وی اظهار کرد: بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی مانند سال گذشته با محورهای موضوعی امیدها و آرزوها، شادی‌ها و غم‌ها و ایثار و از خود گذشتگی (جهاد و مقاومت در عرصه‌های مختلف زندگی) برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان در حوزه‌های مختلف می‌توانند با مراجعه به پایگاه جشنواره به نشانی www.kanoonfest.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار خود اقدام کنند.

مدیر کل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی عنوان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق آدرس‌های اینترنتی www.kanoonnews.ir یا khorasanj.kpf.ir مراجعه یا با شماره تلفن ۶۰و۳۲۳۴۱۲۵۰ داخلی ۱۵ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/۱۲۷