معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی:

فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم درتیرماه ۹۷

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: همه مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 19 تیرماه سال 1397 دریافت کرده اند، را به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش خاورستان، سرهنگ سید احمد حسینی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی اظهار کرد: همه مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹ تیر ماه ۹۷ دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
وی افزود: مشمولان می‌بایست ساعت ۷ صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی تأکید کرد:عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.
سرهنگ حسینی تصریح کرد: شایان ذکر است مشمولان مذکور می‌توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.
انتهای پیام/ ۱۳۵