در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی؛

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی به کمپین “من یک حامی هستم” پیوست/ حمایت بیش از ۵۰۰ پرسنل نیروی انتظامی استان از ایتام

طی دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی با فرمانده نیروی انتظامی استان، فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی به کمپین من یک حامی هستم پیوست.

به گزارش خبرنگار خاورستان، رضا سلم آبادیمدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی در دیدار با ناصر فرشید فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از تلاشگران امنیت کشور تقدیر کرد و گفت: بسیار خوشحال و خرسند هستم از این‌که پرسنل نیروی انتظامی در کنار تامین امنیت، دغدغه اکرام یتیم و یتیم نوازی را دارند و این موضوع بسیار قابل تقدیر است.
وی افزود: هم اکنون بیش از ۵۰۰ نفر از پرسنل یا خانواده‌های پرسنل نیروی انتظامی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان را مورد حمایت مادی و معنوی قرار داده‌اند و ماهیانه مبالغی به حساب ایتام تحت حمایت واریز می کنند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی گفت: هم اکنون بیش از ۴۳ هزار خانوار تحت حمایت این نهاد هستند که از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند.
سلم آبادی از همراهی خوب نیروی انتظامی، مرزبانی و یگان ویژه در رزمایش کمک مومنانه با کمیته امداد تقدیر و تشکر کرد.
وی گفت: هم اکنون ۸۰ مرکز نیکوکاری در سطح استان فعال و ۳۰ هزار حامی از ایتام تحت حمایت استان، حمایت می‌کنند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد : هم اکنون ۲ هزار و ۵۷۳ یتیم و پنج هزار و ۴۹ فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد هستند و حامیان طی ۶ ماهه سال‌جاری ۱۲ میلیارد تومان به حساب ایتام واریز کردند.
ناصر فرشد فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان‌جنوبی در این دیدار گفت: خدمت به محرومان و نیازمندان از اجر بسیار بالایی برخوردار است و شما امدادگران، همواره با خدا معامله می‌کنید.
وی کمیته امداد را از یادگاران امام راحل عنوان کرد و افزود : خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد به خانوارهای نیازمند قابل تقدیر است و امیدواریم با حمایت هر چه بیشتر خیرین، شاهد خدمات مطلوبتر به نیازمندان باشیم.
در این دیدار فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان جنوبی به کمپین من یک حامی هستم پیوست.
انتهای پیام/۱۲۷