نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

فرهنگ دفاع مقدس تنها فرهنگی است که می‌تواند مقابل تهاجم فرهنگی بایستد/ بسته شدن دهان بدخواهان با ساده برگزار شدن کنگره ۲ هزار شهید خراسان جنوبی

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها فرهنگی که می‌تواند مقابل تهاجم فرهنگی بایستد طبیعتا همان فرهنگ دفاع مقدس است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در بازدید از ستاد کنگره ملی ۲ هزار شهید خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: کارهای فرهنگی آثار دراز مدت دارد و در حال حاضر ممکن است به چشم نیاید.
وی با اشاره به اینکه فرهنگ دفاع مقدس به برکت هشت سال دفاع مقدس شکل گرفت، افزود: فرهنگ دفاع مقدس یکی از تاثیرگذارترین فرهنگ‌ها و یک فرهنگ بی‌نظیر است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها فرهنگی که می‌تواند مقابل تهاجم فرهنگی بایستد طبیعتا همان فرهنگ دفاع مقدس است.
عبادی با بیان اینکه طبیعت انسان به گونه‌ای است اگر خلاء چیزی را احساس نکند به اهمیت آن پی نمی‌برد، تصریح کرد: خداوند نعمت‌هایی را از انسان می‌گیرد و دوباره به او می‌دهد تا متوجه و قدردان آن نعمت شود.
وی افزود: فرهنگ دفاع مقدس مایه حیات فرهنگ اسلامی و ایرانی ما است و ممکن است ما متوجه نباشیم و وقتی با سایر فرهنگ‌ها مقایسه می کنیم به عظمت آن پی می‌بریم.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فرهنگ دشمن فرهنگ مادی‌گرا و ظالمانه است اما با این حال به آن افتخار می‌کنند، گفت: فرهنگ دفاع مقدس تمام آن فضائل اخلاقی، حقانیت و معنویت است و جوان ما باید با این فرهنگ آشنا و به آن افتخار کنند.
عبادی با بیان اینکه زحمت‌هایی که پیرامون برگزاری کنگره شهدا کشیده شده قابل تقدیر است، خاطرنشان کرد: ساده برگزار شدن این کنگره بسیار تاثیرگذار است.
وی با اشاره به اینکه سادگی و قناعت در برگزاری کنگره شهدا ما را به یاد سال های دفاع مقدس می اندازد، افزود: این سادگی و قناعت در برگزاری کنگره شهدا جلوی دهان بدخواهان را گرفته و کسانی را نیز که نگران هستند، آرام می‌کند و هرکاری از دست ما ساخته باشد آمادگی داریم کمک کنیم.
انتهای پیام/ ۱۳۲