استاد حوزه و دانشگاه:

فریاد انتقام خواهی ۲۲ بهمن گوش دشمنان را کر می‌کند

حجت‌الاسلام پناهیان گفت: فریاد ۲۲ بهمن امسال، فریاد انقلابی و انتقام خواهی است که با تمام این سالها تفاوت دارد و گوش دشمنان را کر و چشم دشمنان را کور خواهد کرد.

به گزارش خاورستان، حجت الاسلام «احمد پناهیان» شامگاه (۱۶ بهمن) در سومین یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج شهید آیت الله بهشتی و ۱۱۰ شهید محدوده مسجد امام حسین (ع) بیرجند اظهار کرد: جهاد از درهای بهشت است که خداوند به روی خواص از بندگان الهی باز می کند که در این راه برخی به شهادت می رسند.
استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر اینکه شهدا زنده هستند و مجاهدت آنان نیز رشد می کند، گفت: امروز صدها هزار نفر با آرمان سیدالشهدا (ع) و جهاد فی سبیل الله رشد می کنند.
حجت الاسلام پناهیان با اشاره به اینکه مومنان واقعی اهل سازش و کوتاه آمدن از آرمان های اسلامی نیستند بلکه در مقابل مستکبران مجاهد هستند، ادامه داد: مقام معظم رهبری در سخنان اخیرشان فرمودند: «باید فردی را برای مجلس انتخاب کرد که مؤمن، انقلابی، شجاع، دارای روحیه جهادی، کارآمد و به معنی واقعی کلمه طرفدار عدالت باشد. فردی که از سخن گفتن بر ضد فلان قدرت خارجی هراس دارد، لایق نمایندگی مردم با عزت، مقتدر و شجاع ایران نیست».
وی با اشاره به اینکه شهادت یک فصل از زندگی است و هنر مردان زرنگ خداست، عنوان کرد: در آیات قرآن آمده است هر کس در راه خدا بجنگد و کشته یا پیروز شود، به زودی پاداشی بزرگ به او خواهیم داد.
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به مجاهدت و رشادت های شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تاکید کرد: امیرالمومنین (ع) جهادت و شهادت را یک مدل زندگی معرفی می کنند و دستاورد اصلی انقلاب اسلامی این مدل است.
حجت الاسلام پناهیان با انتقاد از سخنان رئیس جمهور مبنی بر اینکه ۴۰ سال است به جواب این سوال نرسیدیم که تعامل سازنده خوب است یا تقابل، گفت: آیا کسی در لباس پیامبر (ص) می شود که نداند بالاخره جبهه حق باید تقابل کند یا تعامل؟
وی با اشاره به اینکه حضرت امام خمينی(ره) انقلاب اسلامی ايران را نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمداری امام زمان(عج) دانسته است، بیان کرد: این سخنان که برخی امام حسن (ع) را مظهر صبر برای صلح و امام رضا (ع) را امام گفتگو معرفی می کنند خیانت به این ائمه اطهار (ع) است.
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه امام رضا (ع) امام مبارزه و روشنگری است، تاکید کرد: امام رضا(ع) فرمود هفتاد سال بالای منبرها، جدم امیرالمومنین علیه السلام لعن و نفرین می شد؛ ما این رسم غلط را برانداختیم. اگر کسی بخواهد فرهنگ جامعه را تغییر دهد و اعتقاد و باور اشتباهشان را تصحیح کند کار سختی است. امام فرمود ما توانستیم کاری کنیم که نگاه ها نسبت به ائمه معصومین (ع) برگردد، و احترام امیرالمومنین (ع) در جامعه اسلامی حفظ شود.
حجت الاسلام پناهیان با انتقاد از سخنان برخی در مورد مذاکره و سایه جنگ، تصریح کرد: امروز دهه ۹۰ است و قدرت امروز با سه دهه پیش بسیار است و ملت ایران اسلامی در تشییع شهید سپهبد سلیمانی فریاد انتقام سردادند.
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری حضور میلیونی مردم در تشییع شهید سپهید سلیمانی و همرزمانش و روزی که موشکهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پایگاه آمریکایی را در هم کوبید را ایّام‌الله می دانند، گفت: ملت ایران در این ۴۰ سال سربلند است چرا که تن به ننگ صلح ندادند.
استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد: این ۲۲ بهمن فریاد انقلابی و انتقام خواهی آن با تمام این سالها تفاوت دارد و طلیعه فرج بقیه الله است و چشم دشمنان را کور خواهد کرد.
حجت الاسلام پناهیان با اشاره اینکه به فرمایش رهبر انقلاب «معامله قرن» قبل از مرگ ترامپ خواهد مرد، افزود: امام خمینی (ره) فرمود: راه قدس از کربلا می گذرد.
وی با گلایه از سخنان رئیس جمهوری و تشریفاتی خواندن انتخابات، گفت: دور از شأن ریاست جمهوری است که اینگونه حرف بزند.
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ایمان مردم آنان را پای صندوق های رأی خواهد آورد نه حزب و گروه ها، تاکید کرد: انتخابات امسال نیز همانند سایر انتخابات ها حق است و به حول قوه الهی کرسی های مجلس را کسانی خواهند داشت که ولایتمدار و مدافع اسلام باشند.
انتهای پیام/۴