جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام:

فعالان فضای مجازی جهت خنثی‌کردن توطئه‌های دشمن اقدام کنند/ ششم شهریورماه اولین اجلاسیه کنگره شهدای خراسان جنوبی

جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام گفت: فعالان در فضای مجازی بایستی در جهت خنثی کردن توطئه‌های دشمن کمک کنند تا ثمرات مفیدی را برای کشور دنبال داشته باشد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، صفرعلی اسماعیلی جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در همایش مجاهدان سایبری خراسان جنوبی با تبریک ایام دهه ولایت و هفته دولت اظهار کرد: یکی از مسائلی که امروزه دغدغه ایجاد کرده بحث اقتصادی است و چون در هفته دولت قرار داریم انتظاراتی از دولتمردان در این خصوص وجود دارد.
وی با بیان این‌که در اوایل دولت یازدهم مقام معظم رهبری فرموند “اقتصاد مقاومتی و قرارگاه اقتصاد مقاومتی باید شکل گیرد” افزود: وقتی گفته می‌شود قرارگاه یعنی قرار است کار قرارگاهی انجام شود بنابراین در عرصه‌ای که کشور در معرض تهدید جدی دشمنان قرار گرفته برای رفع مشکلات اقتصادی به قرارگاه نیاز است.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام گفت: در قرارگاه اقتصادی عده‌ای مسئولیت پذیرفتند و کار قرارگاه آغاز شد و انتظار بر این بود که مسائلی که در سال جاری اتفاق افتاد را شاهد نباشیم.
اسماعیلی تصریح کرد: وقتی قرارگاه اقتصاد مقاومتی ایجاد شد انتظاراتی نیز به وجود آمد که این قرارگاه کار قرارگاهی انجام دهد و مصونیت در اقتصاد کشور ایجاد کند و راه‌های نفوذ دشمن را ببندد به هر حال این انتظارات در سطح جامعه محقق نشد قطعا کارهایی انجام شده و هدف زیر سؤال قرار دادن کسی نیست اما انتظار چیز دیگری بود و پیش بینی‌های بهتری باید صورت می‌گرفت.
وی عنوان کرد: در بحث جنگ روانی و تلاش دشمن در عرصه اقتصادی که وانمود کند کمبودهایی در کشور وجود دارد نشان دهنده این است که جهادی و انقلابی عمل نکرده‌ایم.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام بیان کرد: وقتی گفته می‌شود احتکار، از احتکار خانگی آغاز شده است بنابراین این به خود ما برمی‌گردد و همه به خصوص فعالان در فضای مجازی بایستی در جهت خنثی کردن توطئه‌های دشمن کمک کنند تا ثمرات مفیدی را برای کشور دنبال داشته باشد.
اسماعیلی با بیان این‌که امسال کنگره ۲ هزار شهید در استان برگزار می‌شود، اظهار کرد: تاکنون دستگاه‌های مختلف، ادارات، سازمان‌ها و مجموعه‌های مردمی در خصوص کنگره شهدا ورود پیدا کردند و کار خود را شروع کرده‌اند و اقدامات خوبی در حال اجرا است.
وی با بیان این‌که کنگره شهدا اهداف متعالی را پیش‌بینی کرده است، متذکر شد: بخش زیادی از محقق کردن اهداف کنگره شهدا بر عهده مردم است و در این زمینه کارهای فرهنگی خوبی انجام شده است در بحث اطلاع رسانی در فضای حقیقی اقداماتی شده تقریبا همه مردم از برگزاری کنگره شهدا در استان مطلع هستند.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام با بیان این‌که اولین استانی هستیم که قرار است اجلاسیه در فضای مجازی را اجرایی کنیم، تصریح کرد: نحوه مشارکت در این اجلاسیه تدوین شده و در اختیار شما قرار خواهد گرفت. انتظار از فعالان در فضای مجازی این است که با اعلام مسئولان فضای مجازی همه به اجلاسیه فضای مجازی ورود پیدا کنند و اجلاسیه شهدای استان را رقم زنند.
اسماعیلی بیان کرد: در ششم شهریورماه اولین اجلاسیه شهدای استان در فضای حقیقی در شهرستان درمیان که متعلق به شهدای اهل سنت است را اجرایی خواهیم کرد.
وی با بیان این‌که در بحث تبلیغات، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی نیاز به محتوا داریم که نیازمند کمک فعالان فضای مجازی هستیم خاطرنشان کرد: کمیته ویژه‌ای نیز برای تأمین محتوا در کنگره فعال است و آمادگی دارد تا محتوای مورد نیاز را در اختیار فعالان فضای مجازی قرار دهد، امیدواریم فضای جامعه را به سمت ایثار، شهادت و جهاد پیش ببریم.
انتهای پیام/۱۳۵/ ۱۱/ ۴