رئیس دانشگاه علوم پزشکی خبر مطرح کرد؛

فعالیت بیش از ۱۷۰۰ پرستار در خراسان جنوبی/ پرادخت کارانه پرستاران آغاز شد

موسوی میرزایی از آغاز پرداخت کارانه پرستاران خبر داد و گفت: شروع این برنامه در این شرایط اقتصادی دولت و با توجه به دستور رهبر در خصوص توجه به مسائل پرستاران اقدام خوبی بود. 

به گزارش خبرنگار خاورستان، سید محمد موسوی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند صبح امروز در دیدار جمعی از پرستاران شهر بیرجند با آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند ضمن تبریک هفته بسیج،اظهار کرد: در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند حدود ۱۷۷۵ پرستار، بهیار، اتاق عمل و هوشبری مشغول بکار داریم.

وی افزود: از اینها ۱۳۶۵ نفر پرستار در ۱۴ بیمارستان سطح استان در حال خدمات رسانی هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: پرستاران خدمات رسانی سلامت ارائه میدهند.

موسوی به شغل خطیر پرستاری اشاره و عنوان کرد: در صحنه کرونا مشاهده کردیم که همکاران ما خدمات قابل توجهی ارائه داده و حماسه آفرینی کردند.

وی اظهار کرد: خدا را شاکر هستیم که در راستای سیاست گذاری های نظام مقدس جمهوری اسلامی که یکی از دغدغه های همیشگی همکاران تعرفه گذاری خدمات پرستاری بود این اقدام برای اولین بار طی چند هفته گذشته اجرایی شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از آغاز پرداخت کارانه پرستاران خبر داد و گفت: شروع این برنامه در این شرایط اقتصادی دولت و با توجه به دستور رهبر در خصوص توجه به مسائل پرستاران اقدام خوبی بود.

انتهای پیام/۱۲۷