معاون اورژانس خراسان جنوبی خبر داد

فعالیت بیش از ۴۰۰ نیروی تخصصی فوریت های پزشکی در طرح تابستانه

معاون اورژانس خراسان جنوبی از فعالیت 420 نفر نیروی تخصصی فوریت های پزشکی استان در طرح تابستانه سال جاری خبر داد. .

به گزارش خبرنگار خاورستان، علیرضاعباسی معاون اورژانس خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز در جلسه کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل و نقل خراسان جنوبی ضمن اشاره به طرح ویژه ترافیکی تابستانه،اظهار کرد:تعداد ۶۴ پایگاه اورژانس در طرح مذکور آماده خدمات رسانی هستند.
وی از آمادگی تعداد۱۱۷ دستگاه آمبولانس اورژانس برای خدمات رسانی در طرح تابستانه در سطح استان خبر داد و افزود:از این تعداد،۶۹ دستگاه فعال و مابقی پشتیبان هستند.
معاون اورژانس خراسان جنوبی تصریح کرد:در طرح تابستانه سال جاری،تعداد دو دستگاه بالگرد در شهرستان های بیرجند و طبس آماده خدمات رسانی هستند.
عباسی ادامه داد:دو دستگاه اتوبوس آمبولانس نیز برای خدمات رسانی به هم استانی ها در شهرستان های بیرجند و فردوس که تردد بیشتر است در نظر گرفته شده است.
وی عنوان کرد:در مجموع تعداد ۴۲۰ نفر نیروی تخصصی فوریت های پزشکی در طرح تابستانه سال جاری،به هم استانی ها خدمات ارائه خواهند کرد.
معاون اورژانس خراسان جنوبی در پایان تبیین کرد:شماره تلفن ۱۹۰ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شکایات احتمالی در خصوص اورژانس خواهد بود و در بدنه آمبولانس ها نیز این شماره درج شده و پیگیر شکایات هم استانی ها در مدت یک هفته خواهیم بود.
انتهای پیام/۱۰۱/ ۲۴/