فرمانده انتظامی خراسان جنوبی خبر داد

فعالیت سه هزار مامور انتظامی خراسان جنوبی در روز انتخابات

سردار شجاع گفت: سه هزار مامور انتظامی روز جمعه دوم اسفند نظم و امنیت برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در این استان برعهده دارند.

به گزارش خاورستان، سردار مجید شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۶۷۷ شعبه اخذ رای در خراسان جنوبی فعال خواهند بود که از این تعداد ۳۴۱ شعبه به صورت سیار و ۳۳۶ شعبه ثابت است و امنیت آنها را ماموران انتظامی برعهده خواهند داشت.
وی گفت: در تمامی حوزه‌های انتخابیه ماموران محافظ و مراقب تعیین شده و آموزش‌های لازم صورت گرفته است.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: تامین امنیت انتخابات برعهده نیروی انتظامی است اما در این روز در نقاط مرزی و شهرستان‌هایی که نیروی کمکی نیاز باشد، مرزبانی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ناجا را یاری خواهند کرد.
وی گفت: همزمان با اقدامات تامینی در انتخابات سایر اقدامات پلیسی از جمله تسهیل ترافیک و انضباط امنیتی در استان برای برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور حداکثری مردم تشدید خواهد شد.
سردار شجاع با بیان اینکه پلیس از شروع ثبت‌نام داوطلبان نامزدی در چهار حوزه انتخابیه خراسان جنوبی همکاری‌ های لازم را با ستاد اجرایی و شورای نگهبان داشته است افزود: در کمترین زمان ممکن اطلاعات میدانی لازم در اختیار دستگاه‌های مربوطه قرار داده شد.
وی تصریح کرد: امیدواریم با حفظ امنیت و پاسداری از رای مردم بتوانیم شاهد انتخاباتی پرشور و با آرامش در استان باشیم.
انتهای پیام/ ۱۳۲