در واکنش به هذیان گویی سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا به ستاد اجرایی فرمان امام(ره):

فعالیت های مفید و موثر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) باعث رونق در استان های کمتر توسعه یافته شده است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص هذیان گویی اخیر سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا و نماینده ویژه ایالت متحده آمریکا در امور ایران و اتهام زنی به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، متن پیام حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در واکنش به هذیان گویی اخیر سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا و نماینده ویژه ایالت متحده آمریکا در امور ایران و اتهام زنی به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«توقع نداشته باشید که آنها (دشمن) از ما تعریف کنند، اگر آنها از من طلبه و شما تعریف می کردند، ساقط می شدیم.»‌ (صحیفه امام، ج ۱۷، ص ۳۵)
همان گونه که امام راحل فرمودند از دشمن توقعی جز این نمی رود که نسبت به نقاط قوت انقلاب اسلامی موضع بگیرد و عصبانی باشد.
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سالهای اخیر فعالیت های مفید و موثری در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و باعث رونق و ایجاد امید در استان های محروم و کمتر توسعه یافته شده است.
در سخنی از بنیان گزار کبیر انقلاب اسلامی آمده است که “اگر دشمن از کار شما عصبانی و ناراحت بود ، بدانید کارتان صحیح است ” که در این مدت اقدامات موثر و پررونق ستاد اجرایی فرمان حضرت امام بر کسی پوشیده نیست به طوری که این نهاد فقط در استان خراسان جنوبی تاکنون بیش از ۳۳۸ میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده است.
یکی از نهادهایی که در طول انقلاب خدمات بسیاری به کشور کرده و جلوی بسیاری از توطئه‌های دشمنان را گرفته ستاد اجرایی فرمان امام بوده است، دراین مدت خیلی از کارخانه‌ها را دشمنان با تحریم های فلج کننده باعث تعطیلیشان شدند اما با تلاش ستاد اجرایی فرمان امام این کارخانه‌ها به چرخه تولید بازگشتند و اشتغالها دوباره جان گرفته است.
اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در خصوص ویروس کرونا هنگامی که بسیاری از کشور های اروپایی از جمله انگلیس، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده آمریکا در تامین مواد بهداشتی و اقلام ضروری خود دچار مشکل شده اند به قدری خوب بود که نیاز های کشور را با کمک سایر یگان های نظامی و دولتی برآورده ساخت و این موجب عصبانیت بیشتر دشمنان از این نهاد شده است.
ساخت مسکن، ایجاد شغل و کارگاه های تولیدی، سرمایه گذاری در انواع پروژه های عام المنفه و کمک به نیازمندان و بیماران صعب العلاج از مهمترین اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان خراسان جنوبی است و تلاش ها و مجاهدت های این نهاد در عرصه مقابله با ویروس کرونا جای تقدیر و تشکر دارد.
در پایان سخنی دارم با وزیر خارجه آمریکا:
Mike pompeo, I suggest you first return the masks stolen from your European allies and then, hypocritically be sympathetic to clear-headed Iranians.
《مایک پومپئو ، من پیشنهاد می کنم ابتدا ماسک های دزدیده شده از متحدین اروپایی خود را برگردانید و سپس ، منافقانه با ایرانیان روشنفکر همدل باشید.》

انتهای پیام/۱۴۳