نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

فعالیت گروه‌های جهادی کاری الهی است

آیت الله عبادی گفت: مردم وقتی در مشکلات، حضور حزب اللهی‌ها، انقلابی‌ها و روحانیون را در کنار خود می بینند، ایمانشان محکم می شود، لذا کار شما تنها یک کار فیزیکی نیست بلکه یک کار الهی است و اثر فرهنگی دارد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در دیدار با سردار حاج سعید قاسمی مسئول گروه جهادی حاج احمد متوسلیان، گفت: شما مصداق بارز اجابت دعای هفته ” وستخدمنی فی مرضاتک “هستید، یعنی خدایا مرا به کار بگیر در آنچه رضای تو است، و این دعا در حق شما مستجاب شده است لذا باید بسیار شکر خداوند متعال را به جای آورید.
وی افزود: عمر برای هیچ کس نمی‌ماند و می‌گذرد اما این‌که انسان توفیقی پیدا کند تا برای جامعه انسانی و جامعه اسلامی به مانند مرهمی بر روی زخم‌ها باشد، بسیار ارزشمند است، حال می‌خواهد در زلزله و سیل یا مشکلات اقتصادی شخصی و اجتماعی باشد.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بیان کرد: در خصوص مطلب شما که فرمودید انتظار است در استان از حضور گروه جهادی حاج احمد متوسلیان پشتیبانی شود، تصور ما بر این است که وقتی آقای مهندس فتاح نسبت به اختصاص نیرو، اعتبار و.. به آقای استاندار خراسان جنوبی وعده داده‌اند، متقابلا باید این همکاری در استان نیز وجود داشته باشد، یعنی وقتی نیروهای قرارگاه می‌خواهند برای خدمت وارد استان شوند قاعدتا باید آب، برق و دیگر امکانات برای آنها فراهم باشد.
آیت الله عبادی عنوان کرد: اگر نیرو و اعتبارات تخصیص داده شود، اما در استان همکاری صورت نگیرد، کارها به جلو حرکت نمی‌کند، لذا از طرف ما سعی خواهد شد تا در این جهت همکاری‌ها تعقیب گردد.
وی اظهار کرد: طبیعتا با توجه به حضور نیروها و اعتباراتی که در نظر گرفته شده است، اقدامات حتی یک روز هم نباید به تأخیر افتد و کار باید بلافاصله آغاز شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به مسئول گروه جهادی حاج احمد متوسلیان، گفت: شما(گروه جهادی حاج احمد متوسلیان) به مانند فرشته نجات هستید لذا آنچه از دستمان بر می‌آید با شما همکاری کنیم.
آیت الله عبادی تصریح کرد: مدعی‌های بیگانه که همواره برای گمراه کردن مردم شعارهایی می‌دهند، در مقابل حضور عملی شما و امثال شما دچار شکست شده و می‌شوند.
وی افزود: مردم وقتی در مشکلات، حضور حزب اللهی‌ها، انقلابی‌ها و روحانیون را در کنار خود می بینند، ایمانشان محکم می شود، لذا کار شما تنها یک کار فیزیکی نیست بلکه یک کار الهی است و اثر فرهنگی دارد.
انتهای پیام/۱۲۷