رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آرین شهر :

فعالیت ۱۲ پایگاه شور عاطفه ها در آرین شهر/ رشد سه برابری کمک های مردمی در آستانه شروع سال تحصیلی

حسین اطلسی گفت: در مراسم شور عاطفه ها در آرین شهر ۱۲ پایگاه ثابت و سیار داشتیم که تا کنون مبلغ جمع آوری شده در این پویش ملی به نسبت مشابه سال گذشته ۳۰۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش خاورستان رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آرین شهر در جمع خبرنگاران گفت:در پویش ملی شور عاطفه ها در بخش سده و شهر آرین شهر ۱۲ پایگاه ثابت و سیار داشتیم که با همکاری ۷ مرکز نیکوکاری این پایگاه ها برپا شده است.

حسین اطلسی ادامه داد: تا کنون یک میلیارد و ۲۱۷ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جمع آوری شد که رشد ۳۰۹ درصدی را نسبت به مشابه سال قبل داشته است و سال گذشته کل پول جمع آوری شده ۲۹۷ میلیون ریال بوده است.

وی با اشاره به این که یک هفتم جمعیت تحت پوشش کمیته امداد را دانش آموزان و دانشجویان و طلاب در برمی گیرد گفت : ۵۳۲ نفر دانش آموز و ۲۵ نفر دانشجو و ۷ نفر طلبه از خدمات فرهنگی امداد آرین شهر بهره مند می شوند .

به گفته وی امسال مراسم شور عاطفه ها در مصلای های نماز جمعه در روز های جمعه و روزهای چهارشنبه و پنج شنبه در سطح میادین شهر برگزار شد و به امید خدا در دهه اول مهر ماه در مدارس و با این هدف که این پویش فرهنگ سازی شود برگزار می کنیم .
وی اظهار امیدواری کرد با این همدلی و یاری مردم و نیکوکاران ، بتوانیم گام مؤثری در حل مشکل تأمین اقلام ضروری دانش آموزان نیازمند برداریم و به این جهت ، همچنان منتظر یاری مردم هستیم که در راستای ارتقای حل مشکلات دانش آموزی و پویش تأمین مایحتاج تحصیلی کمک کنند و ما هم بتوانیم به یاری دانش آموزان بی بضاعت برسیم و این فرهنگ را جاری و ساری کنیم.

به گفته وی این حمایت ها منحصر به مهر ماه نمی شود و در طول سال تحصیلی هم اگر چنان چه خیری قصد مشارکت داشته باشد می تواند از طریق کد دستوری#۰۵۶۲*۱*۸۸۷۷* و یا واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۱۴۷۸ محرومین بخش سده را یاری کند.

رئیس کمیته امداد آرین شهر در رابطه با حمایت ها یی که از دانش آموزان نیاز مند می شود نیز توضیح داد و افزود: پرداخت کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان دانشگاه های دولتی و پرداخت شهریه دانشجویی برای دانشجویانی که به نوعی شهریه پرداخت می کنند و هم چنین در راستای نخبه پروری و حمایت از استعداد های درخشان امسال قوانینی ابلاغ شده که بیشتر از سال گذشته و با قدرت بیشتری حمایت می کنیم .

به گفته اطلسی کارآفرینان ، مخترعان و رتبه های برتر کنکور ویژه دیده خواهند شد و اگر دانشجو یا طلبه حوزه علمیه حائز رتبه های برتر در همه رویداد ها اعم از فرهنگی، هنری، ورزشی و… شود بر اساس سطح برتری از امداد خدمات ویژه ای را دریافت می کنند.