مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون خراسان‌جنوبی خبر داد؛

فعالیت ۳۱ پایگاه بسیج طلاب و روحانیون در خراسان‌جنوبی

حجت الاسلام مرادی گفت: 31 پایگاه مقاومت دربسیج طلاب و روحانیون خراسان‌جنوبی داریم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام مجتبی مرادی مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از طلاب و دانشجویان بسیجی با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: ۳۱ پایگاه مقاومت دربسیج طلاب و روحانیون خراسان‌جنوبی داریم.

وی افزود: بسیج طلاب و روحانیون استان خراسان‌جنوبی ۳۸ گروه جهادی دارد.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون خراسان‌جنوبی بیان کرد: در بحث فوتی ها ناشی از کرونا که این متوفیان تیمم داده و دفن میشدند طلاب و روحانیون استان به صورت خودجوش و با رضایت کامل برای تغسیل فوتی‌هایی کرونایی پای کار آمدند.

حجت الاسلام مرادی عنوان کرد: در بحث کرونا شاهد حضور طلاب در بیمارستانهای استان بودیم که در پنج پیک کرونا در سطح استان ۴۰ نفر طلبه داشتیم که به صورت شبانه‌روزی در سه شیف در بیمارستان‌های ولی عصر (عج) بیرجند، طبس، فردوس و قاین حضور داشتند.

وی اظهار کرد: طلاب با حضور در بیمارستانها در زمینه‌های خدماتی، کمک به کادر درمان و روحیه دادن به بیماران کرونایی نقش‌آفرینی داشتند.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون خراسان جنوبی به نهضت کمک مومنانه اشاره کرد و گفت: علی رغم اینکه طلبه و روحانیون به واسطه امام جماعت و سخنران بودن از کرونا به دلیل تعطیلی مساجد و جلسات آسیب دیدند اما حضور بسیار ارزشمندی در کمک مومنانه داشتند.

حجت الاسلام مرادی خاطرنشان کرد: در بحث آزاد سازی زندانیان نیز طلبه های همکاری داشتند.

وی عنوان کرد: در بحث گروه‌های جهادی ما هر هفته اعزام مبلغ را داریم و علی رغم این طرح در گذشته از نظر مالی توسط بسیج پشتیبانی می‌شد اما امروز هیچ پشتیبانی به لحاظ مالی نداریم اما طلبه ها فی سبیل الله در این مسیر فعالیت داشته و مورد استقبال مردم واقع شده است.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون خراسان‌جنوبی بیان کرد: در استای وحدت حوزه و دانشگاه برنامه‌های مشترکی بین بسیج طلاب و دانشگاه انجام شده و می‌شود.

انتهای پیام/۱۲۷