فرمانده برتر ناحیه مقاومت بسیج در جشنواره مالک اشتر سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

فلسفه برگزاری جشنواره تحقق اهداف و انتظارات ولایت است

فرمانده برتر ناحیه مقاومت بسیج در جشنواره مالک اشتر سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: چنانچه شاخصه های مورد تاکید رهبری در سند اعتلای 10ساله بسیج را در دستور کار خودمان قرار دهیم موفق هستیم.

به گزارش خاورستان،سرهنگ رمضانعلی فرحبخش ثانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قائنات صبح امروز (۲۹مهر) در دهمین جشنواره مالک اشتر سپاه انصارالرضا(ع) استان اظهار داشت: فلسفه برگزاری جشنواره تحقق اهداف و انتظارات رهبری است.
وی عنوان کرد: نامگذاری جشنواره به نام مالک اشتر از فرماندهان و یاران امام علی(ع) به دلیل ویژگی های برجسته ایشان در بصیرت، ولایت مداری، احساس مسئولیت، شجاعت درعین ایمان، اخلاص، تقوا، تواضع و معنویت است که به شخصیتی برجسته و الگو تبدیل شده است و امروزه بسیجیان و پاسداران باید از رفتار و اعمال مالک اشتر درس بگیرند.
فرمانده برتر ناحیه مقاومت در جشنواره مالک اشتر سپاه استان افزود: استناد به سخن ولایت هنگام تایید سند اعتلای بسیج که از سال ۱۴۰۰شروع و تا ۱۴۱۰ادامه دارد رهبری می فرمایند ” من اطمینان دارم نیروهای با تدبیر و با انگیزه در بسیج و سپاه می توانند این مسیر را طی کنند ” البته ایشان شرط‌هایی را گذاشتند از جمله توکل به خدا و اعتماد به وعده های الهی، حفظ انگیزه و بکارگیری نیروهایی که اثرگذار و اثربخش باشند و دیگر رصد و نظارت بر برنامه هاست.
وی با بیان اینکه در طول سال همواره تلاش کردیم موفقیت هایی را بدست بیاوریم افزود: چنانچه این شاخصه های مورد تاکید رهبری را در دستور کار خودمان قرار دهیم موفق هستیم.
فرحبخش ثانی با اشاره به عوامل موفقیت ناحیه سپاه قائنات گفت: اشراف فرماندهی در بخشهای حوزه ای، سرزمینی، فرصت ها و تهدیدات در جامعه ضروری است و برنامه ریزی و هدف گذاری باید لحاظ شود.
وی خاطرنشان کرد: اعتماد به جوانان در واگذاری مسئولیت ها همراه با هدایت، مدیریت صحیح منابع مالی و سرمایه انسانی و شفافیت منابع مالی لازم است.
فرمانده برتر ناحیه مقاومت در جشنواره مالک اشتر سپاه استان گفت: سرمایه انسانی مهمترین بخش در ادارات است و استفاده از تجربیات موفق رده های دیگر و تعامل سازنده با ادارات شهرستان ، امامت جمعه و مسئولین را مدنظر داشتیم و در سال ۹۹ توانستیم در هفته دفاع مقدس تجلیل از ۳۵۰ رزمندگان دفاع مقدس و امسال تجلیل از ۱۰۰نفر را داشته باشیم.
وی ادامه داد: برخورد منطقی با انتقادات، بهره گیری از نظر جمعی در تصمیمات، رصد کمی و کیفی از برنامه ها، حضور مردمی ارکان سپاه پاسداران بین مردم و با مردم از دیگر فعالیت هایی ما است.
فرحبخش ثانی خاطرنشان کرد: نمود واقعی هیئت های اندیشه ورز، همدلی و همکاری بین پاسداران، سربازان و بسیجیان، توجه و تشویق نیروها، تعامل و هماهنگی با رده های مافوق استان و ارسال گزارشات به استان را در اولویت کار قرار دادیم.
وی عنوان کرد: ارتباط با وابستگان، پیشکسوتان و ایثارگران و غلبه بر فضای مجازی که این بستر خیلی کارهای ما را در اطلاع رسانی و آگاهی رسانی به مردم در رزمایش کمک‌های، ومنانه و طرح شهید سلیمانی سهولت می بخشد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات در پایان گفت: لازمه پیشرفت و موفقیتها استمرار و حرکت به جلو و بدون توقف است و هر مسئولیت که به ما سپرده شد بی وقفه کار و تلاش کنیم.

انتهای پیام/۳