بسته خبر ورزشی

فوتبالیست های نونهال کشوری مهمان بیرجندی ها

در بسته خبر ورزشی خبرهای متنوعی از میزبانی بیرجند در مسابقات فوتبال لیگ نونهالان زیر ۱۵ سال، عضویت در کمیته مدرسین فدراسیون شمشیربازی و برترین دارترهای کارمند خراسان جنوبی وجود دارد.

به گزارش خاورستان مسابقات فوتبال لیگ نونهالان زیر ۱۵ سال با حضور تیم‌های سرخ آبی بیرجند، مس نوین کرمان، شاهین کرمان و موعود یزد در بیرجند پیگیری می شود.

بر اساس این گزارش در دو بازی امروز تیم های مس نوین و شاهین کرمان به مصاف هم رفتند و بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید و دو تیم موعود یزد و سرخ آبی بیرجند با یکدیگر به رقابت پرداختند و موعود یزد با نتیجه ۳ بر یک میزبان مسابقات سرخ آبی بیرجند را از پیش روی برداشت.

این گزارش حاکی است این دوره از مسابقات تا ۱۴ بهمن ماه به صورت دوره‌ای برگزار و تیم برتر به دور بعد صعود می‌کند.

عضویت کمیته مدرسین فدراسیون شمشیربازی

علی یوسفی به عنوان عضو کمیته مدرسین فدراسیون شمشیربازی انتخاب شد.

به گزارش خاورستان با ابلاغ رسمی از سوی علیرضا پور سلمانی سرپرست فدراسیون شمشیربازی، علی یوسفی از مربیان و ورزشکاران مدال‌آور خراسان جنوبی، به عنوان عضو کمیته مدرسین فدراسیون در اسلحه اپه منصوب شد.

برترین‌ دارترهای کارمند خراسان جنوبی

مسابقات دارت کارکنان دستگاه‌های اجرایی با معرفی برترین‌ها برگزار شد.

به گزارش خاورستان مسابقات دارت کارکنان دستگاه‌های اجرایی که با حضور ۱۲۰ ورزشکار در قالب ۲۰ تیم برگزار شد با معرفی برترین‌ها به پایان رسید.

بر اساس این گزارش در این دوره از رقابت‌ها تیم آموزش و پرورش عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم آب و فاضلاب مقام دوم را به خود اختصاص داد.