گلرو خبرداد

فیلمی برای گرامیداشت شهید سلیمانی در بیرجند/ “بندبازی در ارتفاعات عشق” رونمایی می‌شود

نویسنده و کارگردان تئاتر گفت: اولین تله تئاتر با عنوان "بندبازی در ارتفاعات عشق" با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هفته دفاع مقدس در بیرجند رونمایی می‌شود.

ایمان گلرو، کارگردان و نویسنده فیلم “بندبازی در ارتفاعات عشق” در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهارکرد: تله تئاتر با عنوان “بندبازی در ارتفاعات عشق” با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در بیرجند تولید می‌شود.
وی با بیان این‌که این تنها کاری است که به این صورت با گرامیداشت شهید سلیمانی در کشور تولید می‌شود، افزود: بعد از شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گروه نمایشی ما تصمیم گرفتند تا نمایشی را برای زنده نگهداشتن یاد و خاطره سردار دلها تولید کنند.
وی ادامه داد: با مشارکتی که تیم ما با اداره ارشاد خراسان جنوبی داشت تصمیم بر این شد که فیلم تله تئاتر این کار با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا تولید شود تا مخاطبان بیشتری بتوانند از دیدن این اثر ارزشی بهره مند شوند.
گلرو خاطرنشان کرد: داستان تله تئاتر “بند بازی در ارتفاعات عشق” در مورد دو سرباز مدافع حرم است که یکی از این مدافعین بیرجندی بوده و برای مرخصی به همراه دوست آبادانی خود به شهر و خانه مادری او در بیرجند می آیند.
وی اضافه کرد: در این تله تئاتر یاد و خاطره اولین شهید مدافع حرم شهید مرتضی بصیری پور نیز گرامی داشته می‌شود‌.
کارگردان این فیلم با اشاره به این‌که حمایت اصلی این کار توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی انجام شده است، گفت: همچنین بانک ایران زمین، بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس، حوزه هنری، سازمان بسیج هنرمندان، سپاه پاسداران، بسیج سازندگی خراسان جنوبی و شرکت مدیران خوردو نمایندگی ناصری در تولید این کار مشارکت داشته اند.
وی بیان کرد: این تله تئاتر در هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان و هنرمندان استان خراسان جنوبی در بیرجند رونمایی می شود و پس از آن در سایت و فضای مجازی برای دیدن و بازدید عموم گذاشته خواهد شد.
گفتنی است “بند بازی در ارتفاعات عشق” نام تله تئاتری به نویسندگی ایمان گلرو و کارگردانی مشترک ایمان گلرو و سمیه مودی در هفته دفاع مقدس رونمایی می‌شود.
انتهای پیام/ ۵