به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

فیلم سینمایی” آبادان یازده ۶۰ “به بیرجند آمد

مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: فیلم سینمایی "آبادان یازده ۶۰"همزمان با اکران سراسری در آستانه هفته دفاع مقدس از ۲۶ شهریورماه در سینما بهمن به نمایش درآمده است.

حسین واحدی مدیر امورسینمایی حوزه هنری خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، گفت: فیلم سینمایی “آبادان یازده ۶۰”همزمان با اکران سراسری در آستانه هفته دفاع مقدس از ۲۶ شهریور ماه در سینما بهمن به نمایش در آمده است.
وی افزود:این فیلم به کارگردانی مهراد خوشبخت و تهیه کنندگی حسن کلامی در سینما بهمن بیرجند اکران خواهد شد.
واحدی بیان کرد: خرید بلیط این فیلم هم به صورت اینترنتی از سایت گیشه ۷ وسایت سینماتیکت و هم به صورت حضوری است و از روز چهارشنبه همه روزه در حال اکران است.
مدیر امورسینمایی حوزه هنری خراسان جنوبی اظهار کرد: «آبادان یازده- ۶۰» اثری متفاوت در حوزه دفاع مقدس است که به شروع جنگ ایران و عراق و نقش کلیدی رادیو نفت آبادان در مقاومت شهروندان می‌پردازد و در این فیلم علیرضا کمالی، حسن معجونی، ویدا جوان، شبنم گودرزی، حمیدرضا محمدی و نادر سلیمانی نقش آفرینی می‌کنند.
وی در پایان گفت: این فیلم سینمایی موفق به دریافت سیمرغ طلایی مقاومت در جشنواره سی و هشتم فیلم فجر شد و همچنین توانست در میان پنج فیلم برتر تماشاگران قرار بگیرد.
انتهای پیام/۱۳۳