قدردانی رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی از رسانه ها و خبرنگاران استان

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی در پیامی از تلاش و فعالیت های رسانه ها و خبرنگاران استان در جهت افزایش مشارکت و اطلاع رسانی صحیح در انتخابات 28 خرداد 1400 قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان،سجاد رضایی رئیس سازمان بسیج رسانه و فضای مجازی سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در پیامی از تشریک مساعی و فعالیت های رسانه ها و خبرنگاران استان در جهت افزایش مشارکت و اطلاع رسانی صحیح در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ قدردانی کرد.
متن پیام به شرح زیر می باشد؛
بسم الله الرحمن الرحیم
امام زينُ العابدينَ(ع) : أشكَرُكُم للّه ِِ أشكَرُكُم للناسِ. سپاسگزارترين شما از خدا ، سپاسگزارترين شما از مردم است.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به‌عنوان برگ زرین دیگری از حماسه‌آفرینی ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران اسلامی، باشکوه و شایستگی و در امنیت، آرامش و سلامت کامل برگزار شد و یک خلق حماسه دیگر در تقویم جمهوری اسلامی ایران ثبت و ضبط شد.
به یقین بخش قابل توجهی از مشارکت گسترده و عمومی در انتخابات اخیر ،مرهون تلاش فعالان عرصه ی خبر، مطبوعات، رسانه های مختلف، فعالان فضای مجازی و تلاشگرانی است که، آگاهی بخشی به جامعه را رسالت خویش قرار داده و با تحمل مشکلات و نامهربانی های فراوان مشارکت جامعه را در جریانات سیاسی و مردم سالاری دینی را عینیت بخشیده و ضمن حفظ حرمت قلم، واقع نگاری، تولید و انتشار اطلاعات صحیح را از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.
نقش اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی در جریانات اجتماعی و خلق های حماسه های ملی و سیاسی ، نقشی بی دلیلی است که در جریان انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با تلاش شبانه‌روزی و همت خستگی‌ناپذیر، برنامه‌هابرای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح را اطلاع رسانی و به نیکی، حق مطلب را ادا کردید.
به درستی می دانم، توصیف محنت و رسالتی که بر عهده گرفته‌اید، قلم و زبان را یارای ارج نهادن به آن نیست،لکن به پاس تلاش تلاش های صادقانه و کوشش بی شائبه و بی دریغی که شما تلاشگران عرصه ی خبر و اطلاع‌رسانی داشته‌اید، همت والای شما در انعکاس اخبار و اطلاعات مربوط اطلاعات مربوط به انتخابات ۱۴۰۰ را می ستایم و بر خود فرض می دانم از سعی و تلاش تمام خبرنگاران رسانه‌های استان، اعم از صدا و سیما، خبرگزاری‌ها روزنامه‌های، سایت‌ها و پایگاه‌های خبری و فعالین فضای مجازی تقدیر و تشکر نمایم.
از آنجایی که به دلیل محدودیت های کرونایی سعادت بهره مندی از زیارت همه خبرنگاران محترم فراهم نیست، امیدوارم در ادامه مسیر در فرصت ها و شرایط بهتر همچون گذشته شاهد تداوم این همراهی و همکاری باشیم.
سعادت و موفقیت شما را، در سایه الطاف ایزد منان و در راستای اعتلای نام ایران اسلامی آرزو دارم.
انتهای پیام /۳