قلعه‌نویی: اولادی از بی‌مهری‌ها رنج می‌برد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: شایستگی‌های‌مان را در زمین اثبات کردیم و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم الهلال را شکست دهیم.

به گزارش خاورستان ، امیر قلعه‌نویی در مورد پیروزی تراکتورسازی مقابل الهلال عربستان و صعود به عنوان تیم صدرنشین به مرحله بعد گفت: خدا را شاکریم که توانستیم با ارائه یک بازی خوب الهلال را شکست دهیم و برای اولین بار با تراکتورسازی به عنوان تیم صدرنشین به مرحله بعد صعود کنیم. به بازیکنان تیمم خسته نباشید می‌گویم آنها با وجود خستگی بازی بسیار خوبی انجام دادند.
وی در مورد اینکه مهرداد اولادی دار فانی را وداع گفت: تصریح کرد: این ضایعه دردناک را به خانواده اولادی تسلیت می‌گویم. او این اواخر از بی‌مهری‌ها رنج می‌برد خدا رحمتش کند. باید طوری بستر را فراهم کنیم که به راحتی سرمایه‌های‌مان را از دست ندهیم و این اتفاقات تلخ رقم نخورد.
سرمربی تراکتورسازی در رابطه با اینکه تیمش در ۵ مسابقه تنها یک گل دریافت کرده و بهترین عملکرد را میان تمامی تیم‌های حاضر در مسابقات داشته است، خاطرنشان کرد: بهترین خط دفاع مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا را داریم بازیکنان ما در نظم و ساختار تیمی بسیار خوب کار می‌کنند.
قلعه‌نویی در رابطه با کارشکنی عربستانی‌ها و اینکه این باخت آنقدر تلخ بود که هیچ خبرنگار خارجی در نشست مطبوعاتی حاضر نشد و آنها به نظر می‌رسید از باختی که متحمل شده‌اند خیلی حرص می‌خورند، اظهار داشت: بعد از بازی وقتی به نشست رفتم نه خبرنگاری حضور داشت و نه دوربینی آماده بود خدا را شکر که شایستگی‌های‌مان را داخل زمین نشان دادیم و این کارشکنی‌ها به نتیجه نرسید.
سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه مسئولان فدراسیون عراق قصد دارند در ایران از عربستان میزبانی کنند و به نظر می‌رسد تیر عربستانی‌ها به سنگ خورده است، عنوان کرد: در نشست خبری که داشتم اعلام کردم امن‌ترین کشور دنیا هستیم و چند کشور مختلف در ایران میزبان حریفان‌شان هستند و این مسائلی که از سوی آنها مطرح می‌شود محلی از اعراب ندارد.
وی در مورد برنامه‌اش در رابطه تیمش در مرحله یک هشتم نهایی عنوان کرد: پله‌پله پیش می‌رویم و فعلاً فقط به بازی با سیاه‌جامگان فکر می‌کنیم خوشحالی ما از پیروزی مقابل الهلال به پایان رسیده و حالا به دیدار بعدی مقابل سیاه‌جامگان فکر می‌کنیم.
منبع: فارس