مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی:

قنات و خانه محروم روستای نارگندل افتتاح شد

هنری گفت: همزمان با هفته بسیج قنات و خانه محروم روستای نارگندل در شهرستان قاین افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی در حاشیه افتتاح قنات و خانه محروم روستای نارگندل شهرستان قاین در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از آغاز هفته بسیج تا ۲۱ آذر ماه در خراسان‌جنوبی ۳۷۰پروژه عمرانی محرومیت زدایی که در قالب طرح ۴۰ هزار پروژه عمرانی بسیج با اعتبار ۱۷ میلیارد تومان در استان اجرا شده افتتاح خواهد شد.
وی افزود: بخش زیادی از اعتبارات مورد نیاز از طریق خیران، کمک محرومیت زدایی سپاه، بسیج سازندگی و کمک دستگاه‌های اجرایی تامین شده است.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: با همکاری و همراهی دستگاه‌های اجرایی استان و ارتباط تعاملی که در استانداری وجود دارد از ابتدای سال گذشته تاکنون ۹۲۰ پروژه از طرح ۴۰ هزار پروژه عمرانی را در استان آغاز کردیم که تعدادی به پایان رسیده و مابقی تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.
هنری عنوان کرد: برای این تعداد پروژه اعتباری بیش از۴۲ میلیاردتومان هزینه شده است که تا پایان سال در مراسمات مختلف مانند دهه فجر افتتاح می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: مراسم محوری افتتاحیه پروژه سالن ورزشی روستای افین با حضور مهمانان کشوری ۱۷ آذر ماه به نمایندگی از تمام پروژه‌ها افتتاح خواهد شد.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی اظهار کرد: امروز قنات و یک باب منزل روستایی در روستای نار گندل قاینات با مشارکت جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
انتهای پیام/۱۲۷