خبر ورزشی

قهرمانی بانوان خراسان جنوبی در رقابت های آمادگی جسمانی منطقه ۵ کشور

تیم آمادگی جسمانی کارکنان دستگاه های اجرایی استان که توسط هیئت ورزش های همگانی به مسابقات منطقه ۵ کشور به میزبانی مشهد مقدس اعزام شده بود قهرمان این رقابت ها شد.

دکتر چراغ بیرجندی رئیس هیئت همگانی خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت:تیم آمادگی جسمانی کارکنان دستگاه های اجرایی استان که توسط هیئت ورزش های همگانی به مسابقات منطقه ۵ کشور به میزبانی مشهد مقدس اعزام شده بود قهرمان این رقابت ها شد.

به گفته وی این مسابقات با حضور تیم‌های آمادگی جسمانی آقایان خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، کرمان و سیستان و بلوچستان برگزار شد و در نهایت تیم های خراسانجنوبی و رضوی به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب و به مسابقات مرحله نهایی کشوری راه یافتند.
وی با اشاره به این که فرشته شیردل سرپرستی و هلن حسینی مربی گری تیم را برعهده داشت افزود: در تیم خراسان جنوبی خانم ها افسون اشرف گنجویی (رده سنی ۳۰ تا ۳۵ سال) مقام اول،فاطمه خلاقی(رده سنی ۳۵ تا ۴۰ سال)مقام اول،فرحناز کاووسی(رده سنی ۴۰ تا ۴۵ سال) مقام سوم،فاطمه عبدالهی (رده سنی ۴۵ تا ۵۰ سال)مقام اول و بی بی مرضیه حسینی ( رده سنی ۵۰ سال به بالا)مقام اول را از آن خود کردند.