نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خبرداد

قول افزایش پروازهای خراسان‌جنوبی توسط شرکت ایران‌ایر/ وضعیت پروازها بهبود می‌یابد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق پیگیری‌هایی که صورت گرفت، قول‌هایی برای بیشتر شدن پروازهای خراسان‌جنوبی گرفته شد که امید است به این مورد جامه عمل پوشیده شود

به گزارش خاورستان، به نقل از دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی در جمع خبرنگاران به دیدار خود با خانم شرف‌بافی، رئیس شرکت هواپیمایی ایران‌ایر اشاره کرد و اظهار داشت: در این جلسه که با حضور استاندار خراسان‌جنوبی بود به دغدغه‌ها و موارد بسیار خوبی اشاره شد.
وی عنوان داشت: در این دیدار نسبت به کنسل شدن بسیاری از پروازها و همچنین کاهش پروازهای این شرکت به خراسان‌جنوبی، اظهار نگرانی و تذکراتی داده شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: مساعدت‌هایی نیز توسط استاندار خراسان‌جنوبی برای حضور دیگر شرکت‌ها و همکاری شرکت ایران‌ایر داده شد که مورد استقبال طرف مقابل قرار گرفت.
عبادی مطرح کرد: حضور دیگر شرکت‌های هواپیمایی نیاز به زیرساخت‌ها و امکاناتی دارد که همت شرکت ایران‌ایر را می‌طلبد تا در این خصوص اقدامات ویژه‌ای داشته باشد.
وی یادآور شد: در سه ماه گذشته به صورت مکرر پیگیر این موضوع بوده‌ام و با معاون وزیر و رئیس هواپیمایی کشور صحبت‌هایی نیز داشته‌ام که در نتیجه به برپایی این جلسه منتهی شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: عمده دلایلی که از طرف رئیس شرکت هواپیمایی ایران‌ایر برای کنسل شدن پروازها عنوان شد نیز نقص فنی و کمبود قطعات به خاطر تحریم‌ها بود.
عبادی با اشاره به اینکه طبق گفته رئیس شرکت هواپیمایی ایران ایر هواپیماهایی که به خراسان‌جنوبی پرواز می‌کنند، هواپیماهای خاصی است و برای حج نیز از آن‌ها استفاده نشده است، گفت: طبق وعده‌هایی که داده شد، امید است تا وضعیت پروازهای خراسان‌جنوبی، بهتر گردد.
وی خاطرنشان کرد: امید است تا این جلسه نقطه عطفی شود تا ارائه خدمات از طریق این شرکت بیشتر و بهتر صورت گیرد و به آنچه برای آینده نیز وعده داده‌اند، عمل کنند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: طبق پیگیری‌هایی که صورت گرفت، قول‌هایی برای بیشتر شدن پرواز های خراسان‌جنوبی نیز گرفته شد که امید است به این مورد نیز جامه عمل پوشیده شود.
انتهای پیام/ ۵