خبرهای کانال پلیس9 مهرماه؛

كشف ۱۲۵ كيلوگرم ترياک در سرایان و سربیشه

در شهرستان‌های سرایان و سربیشه به طور جداگانه‌ای به ترتیب 37 و 88 کیلوگرم تریاک کشف شد.

به گزارش خاورستان، به نقل از پايگاه خبری پليس، سرهنگ”علی وطن دوست”فرمانده نیروی انتظامی شهرستان”سرايان” از کشف ۳۷ كيلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.
وی در تشريح اين خبر گفت: در راستای طرح پاکسازی و ارتقاء امنيت اجتماعي، مأموران انتظامي بخش”سه قلعه” شهرستان سرایان، هنگام کنترل محورهاي مواصلاتي به يک پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.
وي اظهار کرد: مأموران در بازرسي از خودرو ۳۷ كيلو ترياک که داخل خودرو به طرز ماهرانه اي جاساز شده بود کشف کردند .
وطن دوست با بیان این که مأموران در اين رابطه يك متهم دستگير و با تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شدند؛ افزود: مبارزه با پديده شوم موادمخدر با جديت از سوي پليس دنبال مي شود و از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و هرگونه بي نظمي و اخلال در نظم عمومي، با مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ تماس گرفته و موضوع را به پليس اطلاع دهند.
کشف ۸۸ کيلو گرم تریاک در”سربیشه”
فرمانده نیروی انتظامي شهرستان”سربیشه” از کشف ۸۸ کيلو تریاک و دستگيري ۲ سوداگر مرگ دراین شهرستان خبر داد.
“احمد رضا کارگر ” اظهار کرد: در راستاي تداوم اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي نقاط آلوده و با دريافت گزارشي مبني بر حمل و جابجایی محموله مواد مخدر توسط خودروهای سواری از محورهای فرعی، شناسايي و دستگيري سوداگران مرگ در دستور کار ماموران قرار گرفت.
فرمانده نیروی انتظامي شهرستان سربیشه بيان کرد: مأموران هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای فرعی شهرستان سربیشه به یک سواری سمند مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.
کارگر افزود: مأموران در بازرسی از خودرو ۸۸ کيلوگرم تریاک که به صورت ماهرانه اي در خودرو جاساز شده بود کشف و در این رابطه ۲ متهم دستگیر شدند که متهمان پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي و روانه زندان شدند.
وی با تأکيد بر همکاري و ارتباط مداوم با پليس، از شهروندان درخواست کرد: درصورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرم و ناهنجاري و موارد مشکوک، مراتب را از طريق تلفن فوريت هاي پليس۱۱۰ اعلام تا نسبت به دستگيري مجرمان و متخلفان اقدام شود.
انتهای پیام/۱۲۷