دبیر کارگروه ساماندهی و نظارت بر فرم لباس آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی:

لباس فرم مدارس اجباری نیست/ ۱۴۴ مدرسه در خراسان جنوبی امسال لباس فرم ندارند

دبیر کارگروه ساماندهی و نظارت بر فرم لباس آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: لباس فرم مدارس اجباری نیست و ۱۴۴ مدرسه در خراسان جنوبی امسال لباس فرم ندارند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، بااطمینان، دبیر کارگروه ساماندهی و نظارت بر فرم لباس آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: البته لباس فرم با هدف یکسان سازی دانش آموزان و جلوگیری از تجملگرایی پوشیده می شود.
او افزود: براساس طرح ساماندهی، قرار شده فرم دانش آموزان، امسال ساده و بدور از هر تزیینی و با قیمتهای تعیین شده از سوی اتاق اصناف باشد.
بااطمینان با بیان این‌که تاکنون ۱۴۴ مدرسه در خراسان جنوبی فرمی برای لباس مدرسه اعلام نکردند گفت: مدیر، شورای مدرسه و انجمن اولیاء و مربیان تعیین می‌کنند که هر آموزشگاه لباس فرم داشته باشد یا نداشته باشد.
دبیر کارگروه ساماندهی و نظارت بر فرم لباس آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با اشاره به ثبت نام ۳۲۸ تولیدی استان برای تهیه فرم دانش آموزان، گفت: این تولید‌ها باید قیمت لباس دانش آموزان را در محل تولیدی نصب کنند.
وی افزود: بخشی از ۸ درصد سود این تولیدها، برای تهیه لباس فرم دانش آموزان نیازمند هزینه می‌شود.
بااطمینان با تاکید بر نظارت اتاق اصناف و آموزش و پرورش بر واحد‌های تولیدی لباس مدارس افزود: والدین درصورت مشاهده تخلف با شماره تلفن‌های ۳۲۴۱۶۵۱۰ و ۴ -۳۲۴۱۶۷۲۳ تماس بگیرند.
انتهای پیام/ ۱۳۲