نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تأکید کرد؛

لزوم استفاده از خبرگان محلی در تشخیص حق مردم در منابع طبیعی/ آب آشامیدنی صدها روستا در خراسان جنوبی با تانکر تأمین می‌شود

آیت‌الله عبادی گفت: در خصوص منابع طبیعی و زمین های کشاورزی باید از خبرگان محلی در تشخیص حق مردم کمک گرفته شود تا حقی از هیچ انسانی ضایع نگردد.

به گزارش خاورستان، آیت‌الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی صبح امروز در دیدار حجت‌الاسلام و المسلمین مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: موضوع عدم‌اختلاط دختر و پسر در مدارس استان مخصوصا در سنین بحرانی باید مورد توجه قرار گیرد و از شما در خواست می کنیم با توجه به اینکه در کمیسیون فرهنگی مجلس حضور دارید این موضوع را قبل از آغاز سال تحصیلی جدید پیگیری کنید تا به نتیجه مطلوب برسد.
وی با اشاره به آب رسانی به روستاها خاطرنشان کرد: صدها روستا در استان حتی آب خوردنشان با تانکر آبرسانی می شود، که البته لازم است در کنار اجرای طرح های انتقال آب از اسراف و تبذیر آب پیشگیری شود.
آیت‌الله عبادی با اشاره به مسئله منابع طبیعی و مشکلات موجود در این زمینه گفت: در خصوص منابع طبیعی و زمین های کشاورزی باید از خبرگان محلی در تشخیص حق مردم کمک گرفته شود تا حقی از هیچ انسانی ضایع نگردد.
انتهای پیام/۶