کارشناس سیاسی مطرح کرد

لزوم اعتراض همه‌جانبه امت اسلامی علیه کشتار مسلمانان در هند/ استکبار جهانی خود را شکست خورده می‌بیند

مزگی نژاد گفت: بایستی با وحدت بین ملت‌های دنیا یک اعتراض همه جانبه شکل بگیرد تا فشار از مردم مسلمان هندوستان برداشته شود و بتوانند در سایه امنیت امورات خود را بگذرانند.

مهدی مزگی‌نژاد کارشناس سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص کشتار مسلمانان در هند، اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که در منطقه در حال گسترش است الگوی اسلام‌هراسی است.
وی افزود: با توجه به شرایطی که در منطقه وجود دارد بسیاری از کشورها مستقیم حاضر به مقابله با جریان‌های اسلام‌هراسی نیستند بنابراین سعی می‌کنند از طریق گروه‌های فشاری که در جامعه خودشان وجود دارد به مسلمانان اِعمال کنند.
کارشناس سیاسی با بیان این‌که رابطه کشور هندوستان با رژیم صهیونیستی یکی از روابطی است که از گذشته بوده و اکنون نیز ادامه دارد، گفت: به دلیل حضور هندوهای افراطی در هندوستان و این‌که هدفشان بر هم‌زدن فضای وحدت و اتحاد مسلمانان است، اعمال ناشایستی را علیه مسلمان انجام می‌دهند که در حقیقت کار خودشان نیست بلکه تحریک شده از طرف قدرت‌های جهانی آمریکا و ایادی آن‌ها هستند و می‌خواهند از گسترش اسلام در شبه قاره هند جلوگیری کنند.
مزگی‌نژاد عنوان کرد: درخواست از دولت‌های مسلمان منطقه در خصوص واکنش به اقدامات خشونت‌بار دولت هند جایگاهی ندارد چراکه بسیاری از این دولت‌ها تحت تأثیر جریان‌های استکباری و صهیونیستی هستند.
وی تصریح کرد: ملت‌های منطقه باید در مقابل توطئه‌های دشمنان هوشیاری داشته باشند و با درایت وحدت خود را حفظ کنند تا فضا برای تشنج‌آفرینی فراهم نشود چراکه دشمنان دنبال این هستند که تشنج شکل گیرد و در این فضا نهایت سوءاستفاده را کند و تبلیغات گسترده‌ای را علیه نظام جمهوری اسلامی و مسلمانان انجام دهند.
کارشناس سیاسی متذکر شد: جمهوری اسلامی تا حدودی وظایف خود را انجام داده است اما در این مسیر نباید کوتاه بیاید و باید در حمایت کامل خود از مسلمانان پافشاری کند و با احضار و دادن تذکرات مختلف دچار تزلزل نشود.
مزگی‌نژاد یادآور شد: ملت مسلمان ایران نیز باید در قالب اعتراض در راهپیمایی‌ها که زمینه‌اش فراهم است و درخواست از خداوند برای نجات مسلمان از دست ظالمان دنیا دعا کنند.
وی گفت: بایستی با وحدت بین ملت‌های دنیا یک اعتراض همه جانبه شکل بگیرد تا فشار از مردم مسلمان هندوستان برداشته شود و بتوانند در سایه امنیت امورات خود را بگذرانند.
کارشناس سیاسی با بیان این‌که استکبار جهانی و صهیونیست در بسیاری از صحنه‌ها خود را شکست خورده جریانات اسلامی می‌بینند، بیان کرد: مستکبران چاره‌ای ندارند و باید برای بقا و تحمیل خود به جوامع مختلف به نوعی دست به رفتارهای ناشایست علیه ملت‌ها و مسلمانان بزنند.
مزگی‌نژاد ادامه داد: باید این هوشیاری کامل را ملت‌های دنیا داشته باشند و اقتدار اسلامی خود را در وحدت ملی، جهانی و منطقه‌ای ادامه دهند و انشاءالله روزی برسد که استکبار جهانی شکست بخورد و جهان اسلام بتواند در سایه امنیت امت اسلامی را شکل دهند و زمینه برای ظهور و حکومت امام زمان(عج) فراهم شود.
انتهای پیام/۱۳۵/ ۱۴/ ۴