نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد

لزوم انتخاب شیوه‌های تبلیغاتی موثر در برابر جنگ نرم دشمن/ برخی افراد هشدار رهبر انقلاب درباره شبیخون فرهنگی را درک نکردند

خسروی گفت: مقام معظم رهبری از حدود 28 سال قبل، در خصوص شبیخون فرهنگی هشدار دادند، اما متاسفانه درک لازم برای بسیاری از افراد پیدا نشد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در جلسه کمیته همکاری‌های مشترک حوزه علمیه و آموزش و پرورش خراسان جنوبی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه کشور برگزار شد، اظهار کرد: اگر بتوانیم تبلیغ را به معنای واقعی آن یعنی رساندن پیام به مخاطب؛ بدون کم و کاستی انجام دهیم، دنیا و آخرت خود و دیگران را تامین کرده‌ایم.
وی افزود: در سال دوم انقلاب که شیخ زکزاکی به خدمت امام خمینی(ره) رسیده بود، امام راحل قرآنی جیبی را به او هدیه داد و به او گفتند؛ پیام ما به مردم نیجریه همین قرآن است، به آن‌ها بگویید خمینی جز قرآن نمی‌گوید.
رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر هر کدام از افراد، پیام قرآن و اهل بیت(ع) را در جامعه تبلیغ کند، عاقبت بخیر خواهد شد. البته به شرط اینکه شرایط حساس و جنگ نرم امروز را به طور واقعی احساس کند.
خسروی یادآور شد: مقام معظم رهبری از حدود ۲۸ سال قبل، در خصوص شبیخون فرهنگی هشدار دادند، اما متاسفانه درک لازم برای خیلی از افراد پیدا نشد.
وی با اشاره به اینکه باید فارغ از تفاوت ها و سختی های جنگ نرم و سخت، شیوه تبلیغ را مورد تاکید قرار داد، گفت: شهید مطهری(ره) در جمله ای بیان کردند که اگر هزاران بار علیه اسلام و انقلاب حرف بزنند، من ناراحت نمی شوم چون این مسیر را روشن تر می کند، اما زمانی ناراحت می شوم که جبهه طرف اسلام، در مقابل این حرف ها ساکت بماند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر انتخاب شیوه های تبلیغاتی موثر در برابر جنگ نرم دشمن، اظهار کرد: اگر امروز مقام معظم رهبری ادامه راه ۴۰ سال دوم مسیر انقلاب را بر دوش جوانان می گذارند، به توانمندی آنها ایمان دارند.
خسروی با اشاره به نامه ای از امیرالمونین(ع) در نهج البلاغه خطاب به امام حسن(ع) مبنی بر اینکه دل جوانان، زمین خالی است، گفت: اگر غفلت کنیم و استکبار زودتر از ما بجنبد، زمین دل جوانان در اختیار آن‌ها خواهد بود. همانطور که شاهد اتفاق فجیع لایو اینستاگرامی یک نوجوان ۱۴ ساله با یک فرد هرزه خارج از کشور بودیم.
وی بیان کرد: در خصوص تبلیغ علاوه بر به کارگیری از شیوه‌های موثر باید در بودجه نیز اعتباراتی برای این امر و تامین امکانات اولیه اختصاص یابد.
انتهای پیام/۷/ ۱۱/ ۴