مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی مطرح کرد

لزوم برگزاری جلسات خانوادگی و تولید محتوا در فضای مجازی در ماه محرم

حجت الاسلام رضایی گفت: در ماه محرم بر برگزاری جلسات روضه خانوادگی و تولید محتوا در فضای مجازی تاکید شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام احمد رضایی مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی صبح امروز در جلسه توجیهی ابلاغ دستوالعمل‌ها و ضوابط عملیات محرم ۱۴۴۲ که با حضور روحانیون و مداحان برگزار شد، اظهار کرد: سرمایه معنوی و ارائه خدمات اجتماعی جزو سرمایه‌های ماندگار است.
وی بر اهمیت حب و محبت به اهل بیت (ع) اشاره کرد و گفت: پیامبر (ص) فرمودند” محكم‌ترين دستگيره‌هاى ايمان دوست داشتن براى خدا است و دشمنى كردن به خاطر خدا و پيوند با دوستان خدا و بيزارى از دشمنان خدا است”.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه امسال با شیوع ویروس کرونا شرایط برگزاری مراسم محرم متفاوت است، گفت: مسئولیت هئیت‌های مذهبی و مداحان امسال برای حفظ سلامت عزاداران بالا است و باید با عمل زیبای خود دشمنان نظام اسلامی را ناامید کنیم.
حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه تاکید ما بر جلسات روضه خانوادگی و تولید محتوا در فضای مجازی است، گفت: امسال علاوه بر شور حسینی باید شعور حسینی را هم به رخ جهانیان بکشانیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی به مراسم قتلگاه و بیل زنی از آداب و رسوم سنتی ماه محرم استان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه این مراسم همراه با تجمع فراوان است بنابراین در راستای حفظ سلامت و رعایت پروتکل های بهداشتی به ناچار لغو می‌شود.
انتهای پیام/ ۱۳۲