استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد:

لزوم تامین زیرساخت های شهرک صنعتی شهید رحمانی خوسف

قناعت گفت: دستگاه ها مکلف به اجرای زیرساخت ها و تأمین نیازهای سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی به ویژه شهرک صنعتی شهید رحمانی هستند.

به گزارش خاورستان،جواد قناعت در جلسه دیدار سرمایه گذار چینی شهرستان خوسف اظهارکرد: با توجه به رویکرد دولت، استان از حضور سرمایه گذاران استقبال کرده و پشتیبانی کامل آنها را به طور جدی در برنامه دارد.

وی ادامه داد: اگر این جلسه با حضور نماینده عالی دولت در استان برگزار می شود، حکایت از این دارد که موضوع سرمایه گذاری برای ما در خراسان جنوبی، مسئله‌ ای مهم و حیاتی است.

استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر این که با استفاده از هر فرصتی به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم، اظهار داشت: بنده هفته ای یک بار تهران هستم و حدود ۷۰- ۸۰ درصد جلساتی که در مرکز دارم، با سرمایه گذاران است.

قناعت تصریح کرد: بسترسازی برای حضور و فعالیت سرمایه گذاران از برنامه‌های اولویت دار ما در استان است.

وی ضمن تشکر از سرمایه گذاری چینی ها در راه اندازی واحد تولیدی چدن در خوسف، افزود: این سرمایه گذاری که منجر به اشتغالزایی و رونق اقتصادی در منطقه می شود، برای ما حائز اهمیت است.

استاندار خراسان جنوبی، شهرک شهید رحمانی خوسف را به جهت نزدیکی به مرکز استان از شهرک های مهم خراسان جنوبی خواند و گفت: نزدیکی به مرکز استان و دسترسی راحت به فرودگاه، از جمله مواردی است که می تواند برای سرمایه گذاران جذابیت داشته باشد.

قناعت متذکر شد: دستگاه ها مکلف به اجرای زیرساخت ها و تأمین نیازهای سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی و به ویژه شهرک صنعتی شهید رحمانی هستند.

وی ادامه داد: این واحد تولیدی چدن می تواند به توسعه دیگر واحدهای تولیدی وابسته بینجامد.

به گفته وی؛ محصولات این واحد تولیدی می تواند به عنوان مواد اولیه دیگر واحدها استفاده شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی هم به برنامه‌های دستگاه های اجرایی در راستای تکمیل زیر ساخت های شهرک صنعتی خوسف گفت.

«جواد اشرفی» خاطرنشان کرد: جدول گذاری، آسفالت معابر و نیز اجرای شبکه برق معابر، ظرف دو ماه آینده عملیاتی می شود.

 

انتهای پیام /