نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد؛

لزوم تسهیل و حذف بروکراسی‌های اداری مربوط به درمان/ نماد میدان شهدا کارشناسی شده باشد

آیت الله عبادی با بیان این‌که نماد شهدا، میدان شهدا در شهر است، گفت: بازسازی میدان شهدای بیرجند باید به نحوی صورت بگیرد که بسیار گویا، کارشناسی و پیشرفته باشد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی امروز در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرکل بیمه سلامت استان خراسان جنوبی ضمن تبریک ایام ولادت حضرت ولی عصر(عج)، گفت: خداوند متعال توفیق بزرگی به مسئولین جمهوری اسلامی ایران داده و شکر این نعمت نیز در هرچه بیشتر کار کردن است.
وی افزود: گاهی در یک زمان انجام کارها ممکن است اما بعضی اوقات شاید ممکن نباشد، در شرایطی که قانون و امکانات ایجاب می‌کند باید به نحو شایسته خدمت‌رسانی انجام شود، آنجایی هم که ممکن نیست، مردم با بزرگواری خودشان با مسئولین همراه‌اند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: هرمقدار برای خانواده معزز شهدا و ایثارگران کار شود و خدمت رسانی شود زحمات آنها قابل جبران نیست و پاداش آنها را خدا می‌دهد اما همواره باید توجه داشت که اگر ایثار، ایثارگران نبود لقمه بعدی استکبار بعد از فلسطین مظلوم، ایران اسلامی بود.
آیت الله عبادی عنوان کرد: از دورانی که انگلیس در ایران راه پا باز کرد و در زمان رضا شاه ملعون که آن همه از ثروت ایران را دزدید و تا فرزند رضا شاه(محمدرضا پهلوی) که تسلیم محض انگلیس، اسرائیل و آمریکا بود؛ اگر امام خمینی(قدس سره)، شهدا و خانواده شهیدان نبودند، امروز جمهوری اسلامی در این اقتداری که قرار دارد، نمی‌بود.
وی اظهار کرد: خدمت به مریض، ضعیف و یتیم ثوابی دو چندان دارد، گاهی اگر برای فردی موارد بیمه‌ای حل نشده باشد، خرجی که درمان بیماری بر دوش او می‌گذارد باعث مشکلات فراوانی می‌شود، نرخ آزمایشات و داروها و معاینات گاهی به گونه‌ای است که یک انسان سالم را هم بیمار می‌کند، لذا برای تسهیل این خدمات و کمتر درگیر شدن مردم در بروکراسی‌های اداری تلاش شود تا به حداقل برسد.
نمانیده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: نماد شهدا، میدان شهدا در شهر است، روزی که از حاشیه میدان شهدا در بیرجند رد می‌شدم متوجه شدم این میدان در حال بازسازی است، لذا پیگیر باشید این بازسازی به نحوی صورت بگیرد که نماد میدان شهدا، بسیار گویا، کارشناسی و پیشرفته باشد.
انتهای پیام/۱۲۷