امام جمعه اهل سنت اسدیه مطرح کرد؛

لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات برای حفظ عزت، اقتدار و اتحاد جمهوری اسلامی/ انتخاب اصلح حق مردم است

مولوی عبدالهی گفت: لازم است برای حفظ عزت، اقتدار، اتحاد و انسجام جمهوری اسلامی و ملت ایران مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشیم.

مولوی سید احمد عبدالهی امام جمعه اهل سنت اسدیه در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در مورد اهمیت انتخابات، اظهار کرد: مشارکت در انتخابات یک اصل قطعی است و همه باید در انتخابات شرکت کنند.
وی افزود: لازم است همه مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشند چراکه اگر ملت حضور پرشور در انتخابات داشته باشند یعنی به نظام جمهوری اسلامی ایران رای داده اند و این باعث عزت و اقتدار نظام میشود.
امام جمعه اهل سنت اسدیه بیان کرد: تا زمانیکه مردم حضور فعالی در صحنه های مختلف نظام داشته باشند دشمن نمیتواند تحرکاتی علیه نظام جمهوری اسلامی و مردم داشته باشد.
مولوی عبدالهی عنوان کرد: لازم است برای حفظ عزت، اقتدار، اتحاد و انسجام جمهوری اسلامی و ملت ایران مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشیم.
وی در مورد انتخاب اصلح، اظهار کرد: این حق به مردم داده شده که اصلح را انتخاب کنند هرچند اصلح از دیدگاه های مردم مختلف است.
امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: آنچه امروز بیشتر در جامعه نسبت به آن صحبت میشود این است که مشکلات اقتصادی و موضوع معیشت مردم برطرف شود.
مولوی عبدالهی افزود: مردم با انتخاب رییس جمهور آینده انتظار دارند گرانی های سرسام آور، مشکلات اقتصادی، فساد و اختلاس از بین برود‌.
وی عنوان کرد: در وهله اول انتظار مردم این است که به امور زندگی آنها رسیدگی شود و بعد از رفع مشکلات اقتصادی است که انتظار میرود با انتخاب اصلح توسط مردم شاهد رفع مشکلات باشیم.
امام جمعه اهل سنت اسدیه ضمن دعوت همه برای مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: قهر کردن با صندوق رای به مصلحت ملت نیست.
مولوی عبدالهی بیان کرد: نباید از رای دادن امتناع کرد چراکه امتناع از رای دادن مشکلی را حل نمیکند بلکه مشکلی بر مشکلات می افزاید. لذا از مردم تقاضا میکنم آگاهانه و هوشیار پای صندوق های رای حاضر شوند و کاندیدای مورد نظر را در ریاست جمهوری و شوراها انتخاب کنند.
وی تصریح کرد: ما وظیفه خود را انجام دهیم در انتخابات شرکت و اصلح را انتخاب کنیم حال اینکه فرد منتخب به وظیفه خود عمل کند یا نه، مسیولیت با خود اوست.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/ ۴