نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد

لزوم پوشش کامل جاده‌ای تلفن‌همراه

حجت‌الاسلام نصیرایی گفت: آنتن‌دهی ۱٠٠ درصدی تلفن همراه در راه‌های ۴ شهرستان فردوس، طبس، بشرویه و سرایان پیگیری می‌شود.

به گزارش خاورستان، نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی در دیدار مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان جنوبی از وضعیت ضعیف اینترنت در برخی روستا‌های حوزه انتخابیه و مرکز شهرستان طبس گلایه کرد و گفت: شرایط کرونایی کشور و دنیا حساسیت اینترنت و زیرساخت‌های لازم را بیشتر نمایان کرد و امیدواریم با پیگیری‌های مشترک به نتیجه مطلوبی از آنتن‌دهی خطوط تلفن همراه و اینترنت در منطقه برسیم.
حجت الاسلام مجید نصیرایی افزود: تولید و کنترل محتوا در فضای مجازی و نیز تقویت شبکه ملی اطلاعات ایران براساس موازین اسلامی از وزارت ارتباطات مورد توقع است که تاکنون کوتاهی شده است.
وی گفت: وسعت جاده‌های غرب استان خراسان جنوبی، سفر‌های متعدد در محور‌های مواصلاتی، حضور گردشگران در راستای تقویت صنعت توریسم و حوادث غم‌بار جاده‌ای، ضرورت آنتن‌دهی ۱٠٠ درصدی تلفن همراه در راه‌های ۴ شهرستان فردوس، طبس، سرایان و بشرویه را بیشتر کرده است که پیگیری می‌شود این مهم هرچه سریعتر محقق شود.
بهی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان جنوبی هم در این جلسه گزارشی از وضعیت تامین زیرساخت، شبکه، آنتن‌دهی و سطح پوشش اینترنت و تلفن همراه ارائه کرد.
انتهای پیام/۴
منبع: خبرگزاری صداوسیما