رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند خبر داد

لغو پروانه کسب یک دفتر آژانس به دلیل افزایش نرخ کرایه/ راه‌اندازی گشت مشترک با بازرگانی و تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی

غلامپور با اشاره به این‌که بیشترین تخلفات افزایش نرخ کرایه در آژانس‌ها بوده است، گفت: روز گذشته پروانه کسب یک دفتر آژانس به دلیل افزایش نرخ کرایه، لغو شد.

یدالله غلامپور رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: هیچ‌گونه برنامه‌ای برای افزایش قیمت کرایه در ناوگان حمل و نقل نداریم و افزایش نرخ کرایه طبق سیاست‌گذاری‌های کشوری انجام می‌شود و تا کنون هیچ ابلاغیه‌ای از سوی وزارت کشور در این خصوص به ما ابلاغ نشده است.
وی با اشاره به این‌که اگر قیمت کرایه توسط رانندگان افزایش یابد، تخلف است، افزود: از امروز تیم گشت مشترک این سازمان همراه با بازرگانی و تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی راه‌اندازی شده است و به طور جدی با تخلفات برخورد خواهد شد.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند گفت: اگر همشهریان شاهد هر گونه افزایش نرخ کرایه‌ در سطح شهر بیرجند بودند با دو شماره تماس ۳۲۳۳۸۰۳۴ و ۳۲۳۳۸۰۳۵ تماس گرفته و اطلاع دهند که توسط بازرسان ما پیگیری شود.
غلامپور خاطرنشان کرد: تاکنون در بازرسی‌هایی که داشتیم و یا گزارشاتی که از سوی مردم شده است بیشترین تخلفات در آژانس‌ها بوده و از تاکسی‌ها افزایش کرایه گزارش نشده است.
وی افزود: روز دوشنبه پروانه کسب یک دفتر آژانس که افزایش قیمت کرایه داشت، لغو شد.
انتهای پیام/ ۱۳۲/ ۱۴/