سرمربی تیم بسکتبال جوانان:

لیگ‌برتر بسکتبال ظرفیت بیش از ۱۲ تیم را ندارد/ جوانان در حال شلاق خوردن هستند

نوری گفت: لیگ برتر بسکتبال در حال حاضر ظرفیت بیش از 12 تیم را ندارد.

به گزارش خاورستان، رضا نوری در گفت‌وگو با فارس، در مورد شرایط تیم ملی بسکتبال جوانان (کوچین آمل) اظهار داشت: تیم ما در دو بازی اول نتوانست آنطور که باید خودش را نشان دهد. مقابل شهرداری بندرعباس از لحاظ روحی دچار افت شدیم و در دیدار با مس کرمان نیز آنها روز بسیار خوبی را پشت سرگذاشتند.
وی ادامه داد: تیم ما رفته رفته خودش را پیدا می‌کند و مطمئن باشید شرایط متفاوتی را در بازی‌های آینده خواهیم داشت. نیروی زمینی هم تیم جوانی داشت بازی خوبی برگزار شد و مهرام هم که شرایطش متفاوت است.
لیگ برتر ظرفیت بیش از ۱۲ تیم را ندارد/ جوانان در حال شلاق خوردن هستند
سرمربی تیم بسکتبال جوانان در مورد اینکه اختلاف‌ها در لیگ برتر زیاد است، گفت: به نظر من نباید بیشتر از ۱۲ تیم در لیگ برتر حضور داشته باشند، چون بسکتبال ما این ظرفیت را ندارد. اگر می‌خواهیم رقابت‌های تقریبا هم سطحی را داشته باشیم باید همان ۱۲ تیمی که گفتم باشند.
نوری ادامه داد: ما در لیگ دسته اول حضور داشتیم و هر ۲۰ بازی خود را با اختلاف بردیم و از آنجایی که تیم باید در رقابت‌های جوانان آسیا حاضر شود تصمیم این بود که بازیکنان در لیگ برتر حضور داشته باشند و شلاق بخورند. حضور در لیگ برتر خیلی به نفع ما است و با آمادگی کامل راهی مسابقات آسیایی می‌شویم.
وی با اشاره به برگزاری رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا گفت: آنطور که گفته‌اند این رقابت‌ها در هند برگزار می‌شود و ما هم با حضور در لیگ با آمادگی کامل راهی این رقابت‌ها خواهیم شد.
انتهای پیام/۴