حذف واسطه‌ها در قرارهای دونفره؛

ماموریت یحیی به مدیرعامل پرسپولیس برای جذب سه بازیکن

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خواستار اقدام شخصی مدیرعامل باشگاه برای جذب بازیکنان جدید و حذف واسطه‌ها در عقد قرارداد سرخپوشان شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، یحیی گل محمدی پس از قهرمانی دوباره با پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال ایران، لیست جذب بازیکنان خود برای حضور در این تیم در نقل و انتقالات تابستانی را به جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه ارائه کرد تا سمیعی پیگیر این خریدها باشد.
سرمربی سرخپوشان پایتخت طبق قرار قبلی خود با سمیعی، بدون هیچ واسطه‌ای و بدون حضور سایر افراد اقدام به ارائه لیست خرید خود کرد تا مانع از حضور برخی واسطه‌های فوتبالی در عقد قرارداد با این بازیکنان شود.
یحیی لیست خرید خود را صرفا به سمیعی داده و حتی حاضر نشده است این موضوع را در نشست با ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه هم در میان بگذارد.
سمیعی نیز با مجوز هیأت مدیره باشگاه مأمور جذب بازیکنان مد نظر یحیی شده است تا آنها را به خدمت بگیرد.
گل محمدی که قصد دارد سه بازیکن را به طور قطع به جمع شاگردان خود اضافه کند برای هر یک از پست‌های مد نظرش سه نفر را در اولویت قرار داده است تا سمیعی طبق این برنامه اقدام کند.
باشگاه پرسپولیس نیز استارت خود را برای جذب این بازیکنان آغاز کرده تا با آنها قبل از شروع تمرینات پیش فصل تیم، قرارداد امضا کند.
منبع: مهر
انتهای پیام/۷