هنرمند بیرجندی:

ماهی گیری دشمن از آب گل آلود/ آشوب‌های اخیر را به شدت محکوم می کنم

مولوی حقیقی با اشاره به سناریوی دشمن و منافقان برای استفاده ابزاری از ماجرای مهسا امینی، تصریح کرد: دشمنان با به راه انداختن جنگ رسانه ای و شناختی و سوژه سازی تلاش کردند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند.

 

به گزارش خبرنگار خاورستان، در ماجرای مهسا امینی هر چند این حادثه، حادثه‌ای تلخ و دردناک بوده و باید از مجرای قانونی آن علت فوت پی‌گیری شود، اما دشمن به خوبی از آن استفاده ابزاری نمود و توانست با کمک رسانه‌های فارسی زبان و فضای‌های مجازی رها شده، آن را رمز فتنه و اغتشاشات سراسری خود قرار دهد.

فتنه‌ای که خواسته یا ناخواسته، جاهلانه یا عامدانه بازیگران و رسانه‌های زیادی در آن نقش ایفا کردند. از مزدوران عدالت‌خوار تا منافقین، از سیاسیون داخلی و از مقامات سابق، از اصلاح طلب تا اصولگرا، از ضدانقلاب تا شیعه انگلیسی، از فوتبالیست تا بازیگر، شبکه‌های ماهواره‌ای، اکانت‌های توییتری، پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی.

مهمترین بهره‌ای که دشمن از این ماجرا برد این بود که اربعین با آن عظمت را به حاشیه و از زبان‌ها انداخت، دستاوردهای دولت به حاشیه رفت، شادی مردم در نایب قهرمانی کشتی‌گیران به تلخی منتهی شد و… .

در چنین جنگ شناختی، که دشمن موریانه‌وار ارزش‌ها را می‌بلعد، جبهه خودی و غیر خودی را به نفع خود متحد می‌کند، فراخوان اغتشاش و اجتماع علیه نظام و انقلاب می‌دهد، باید با هوشیاری و بصیرت نافذ به تبیین و تحلیل حقایق پرداخت و با برداشتن گام‌های معقول، اجازه موج سواری به دشمن در چنین حوادثی را نداد.

عبدالله مولوی حقیقی، یکی از هنرمندان و خوانندگان انقلابی بیرجند نیز در رابطه با فوت مهسا امینی و جریانات اخیر به این بهانه در سطح کشور، گفت: فوت این خانم همه را متاثر کرد و تماس و ابراز همدردی مسئولان با خانواده این مرحوم بیانگر اهمیت این حادثه برای نظام است.

وی ضمن تسلیت به خانواده مرحوم امینی دختر جوان سقزی ادامه داد: مردم کردستان در دوران دفاع مقدس که حزب تجزیه‌طلب کومله و دموکرات حمله می کردند همین کردهای پیش مرگ بودند که از مرز و ناموس ایران دفاع کردند و نظام این فداکاری ها را فراموش نمی کند.

استفاده ابزاری دشمن از ماجرای مهسا امینی

مولوی حقیقی با اشاره به سناریوی دشمن و منافقان برای استفاده ابزاری از ماجرای مهسا امینی، تصریح کرد: دشمنان با به راه انداختن جنگ رسانه ای و شناختی و سوژه سازی تلاش کردند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند.

این هنرمند بیرجندی با تأکید بر اینکه دشمنان با این سناریوی خود به دنبال آشوب در کشور بودند نه اعتراض، گفت: تخریب اموال عمومی و آدم کشی به معنای اعتراض مدنی نیست؛ قانون کشور را باید همه رعایت کنند و کسی که بخواهد از قانون تخطی کند باید با آنان برخورد شود چون هیچ کسی راضی به ایجاد ناامنی ارازذل و اوباش در جامعه نیست.

پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد

مولوی حقیقی ضمن محکومیت شدید اقدامات آشوبگران، افزود: از همه مردم و به خصوص جوانان و نوجواناندر خواست کرد تحت تاثیر دروغ پردازی‌ها و افراد خودفروخته و ضدانقلاب قرار نگیرند و اطاعت از امر ولی فقیه داشته باشند.

وی تأکید کرد: برای مقابله با جریان‌های انحرافی و فتنه به این یک جمله از امام خمینی (ره) اکتفا می‌کنیم که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد».

این هنرمند در پایان به تلاش های دولت سیزدهم برای حل مشکلات مردم اشاره کرد و گفت: همه باید دست در دست هم ضمن ارائه راهکار، کمک کنیم تا ایرانی قوی و مردمی داشته باشیم و وارد این مسائل حاشیه ای و آشوبی های که دشمن به دنبال آن است، نشوند.

آنچه که مهم است این است که اولین بار نیست که دشمنان این ملت در بزنگاههای مهم دنبال موج سواری و بهره برداری هستند و آخرین بار هم نخواهد بود، اما آنچه که مهم است این است که همه ما به عنوان یک ایرانی اهداف دشمنان را شناخته و درک کنیم که آنها دنبال منافع خود هستند و نه منافع ملت ایران.

 

انتهای پیام/۱۰