مدیر اسبق ورزش و جوانان بیرجند:

ما باید در این انتخابات فردی ولایی و انقلابی را انتخاب کنیم/ نماینده باید به وعده هایش عمل کند

پیشکسوت ورزشی استان خراسان جنوبی و رئیس اسبق ورزش و جوانان بیرجند گفت:من جزو شورای ائتلاف انقلاب اسلامی هستم و سعی میکنیم فرد ولایی و انقلابی در انتخابات این دوره انتخاب شود.

سید حسین اصغری پیشکسوت ورزش خراسان جنوبی و مدیر اسبق ورزش و جوانان بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان ،گفت: فرد اصلحی که به عنوان نماینده مجلس انتخاب می کنیم باید نظام جمهوری اسلامی را قبول داشته باشد و تابع ولایت فقیه باشد وبتواند در مسیر حق و حقیقت به مردم خدمت کند و خود را وابسته به هیچ جناح و حزبی نداند.
وی افزود: نماینده باید بعد از انتخاب شدن به وعده‌هایی که به مردم داده عمل کند و تا پایان مرحله نمایندگی پای حرف‌هایش بماند.
مدیراسبق ورزش و جوانان بیرجند داشتن وجدان کاری را از دیگر ویژگی های نماینده دانست و خاطرنشان‌کرد: فرد کاندیدا باید بتواند با بیانیه‌ها و تبلیغاتش مردم را به پای صندوق ها رای بکشاند.
اصغری بیان‌کرد: یک کاندیدای خوب باید مردم را در شرایطی که اوضاع اقتصادی مساعدی ندارند امیدوار و برای رای دادن مشتاق کند.
وی از مردم خواست تا با حضور خود در پای صندوق های رای به دشمنان ثابت کنند همواره پشتیبان این نظام و انقلاب هستند و با این حضور بی نظیر امنیت کشور را تامین کنند.
انتهای پیام/ ۵