فرماندار درمیان:

ما مسئولان باید با همت بسیجی مشکلات اقتصادی را حل کنیم/ امنیت کامل در درمیان برقرار است

فرماندار درمیان گفت: ما مسئولان باید کارهای خود را بسیجی وار انجام دهیم و با همت بسیجی از آمریکا و مشکلات اقتصادی نترسیم کنار یکدیگر مشکلات را حل کنیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان،محمد بشیری زاده فرماندار شهرستان درمیان صبح امروز دراجلاسیه شهدای اهل سنت خراسان جنوبی که در شهر اسدیه برگزار شد،گفت:امنیتی که در کشور و شهرستان درمیان نهادینه شده، بسیار با اهمیت است.
وی افزود: در خراسان جنوبی و شهرستان درمیان بین شیعیان و اهل سنت، یکرنگی و تفاهم وجود دارد.
فرماندار درمیان بیان کرد: علمای اهل سنت و اهل تشیع کنار یکدیگر بدون هیچ اختلافی زندگی می‌کنند و در مراسمات مذهبی حتی ماه محرم کنار یکدیکر هستند.
بشیری زاده عنوان کرد:خدمت در این شهرستان عبادت و نعمت است که باید قدر آن را بدانیم و باید از فرصت ها برای خدمت به مردم استفاده کنیم.
وی با اشاره به وجود مشکلات در شهرستان درمیان، اظهار کرد: با همه مشکلاتی که در شهرستان درمیان داریم، در هفته دولت امسال ۱۲۸ پروژه عمرانی را افتتاح می‌کنیم در روستای جلاران، منطقه صفرمرزی مردم از نعمت گاز استفاده می‌کنند که این افتخاری برای ما است.
فرماندار درمیان اظهار کرد: همه ما همیشه مدیون خانواده شهدا هستیم و شهدا را در قلبمان داریم امید دارم یک بسیجی و یک خدمتگزار برای مردم باشم.
بشیری زاده گفت: ما مسئولان باید کارهای خود را بسیجی وار انجام دهیم و با همت بسیجی از آمریکا و مشکلات اقتصادی نترسیم کنار یکدیگر مشکلات را حل کنیم.
وی بیان کرد:امنیتی که در شهرستان درمیان برقرار است حتی در تهران وجود ندارد به این جهت ما قدردان شهداهستیم که امنیت را برای مردم برقرار کردند.
انتهای پیام/۴