رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی:

مبارزه با کفر و استکبار زودگذر نیست بلکه امری دائمی و همیشگی است/ تشکیل ستادهای گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان در سراسر خراسان‌جنوبی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: مبارزه با ظلم و استکبار موقت و زودگذر نیست بلکه امری دائمی و همیشگی است که یوم الله 13 آبان به سبب اتفاقات و حوادث مهمی که در این روز رخ داده است به نماد استکبار ستیزی تبدیل شده است.

به گزارش خاورستان، جلسه‌ی فعال‌سازی و برنامه‌ریزی ستاد استانی بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور اعضای شورا در محل سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد.
حجت الاسلام احمد ملایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی در این جلسه، ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و یاران با وفای ایشان و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی با مقاطع حساسی روبرو شده است و در هر مقطع با پشتوانه مردمی خود آن برهه را با موفقیت پشت سر گذاشته است.
وی افزود: هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب جهت بیان مقاومت ستودنی مردم شریف و مجاهدت‌ها و جانفشانی شهدا و ایثارگران برای حفاظت و حراست از ایران و اسلام و جمهوری اسلامی ایران است و نیز فرصتی مناسب برای بیان دشمنی‌های استکبار جهانی و حمایت‌های همه جانبه مستکبران عالم به ویژه آمریکا از رژیم صدام در جنگ تحمیلی است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: امنیت و آسایش امروز و برافراشته شدن پرچم مقدس اسلام و جمهوری اسلامی ایران به برکت خونهای پاک شهیدان والا مقام است و تک تک ما، در قبال این خونهای پاک مسئول هستیم و باید با تمام توان در صیانت از این نظام مقدس و انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
رئیس ستاد بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان خراسان جنوبی گفت: یوم الله ۱۳ آبان یاد آور سه مناسبت مهم در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است که تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در سال ۴۳، به شهادت رساندن دانش‌آموزان در سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام هر کدام بیانگر نقش دخالت گونه آمریکا در ایران است.
وی افزود: مبارزه با ظلم و استکبار موقت و زودگذر نیست بلکه امری دائمی و همیشگی است که یوم الله ۱۳ آبان به سبب اتفاقات و حوادث مهمی که در این روز رخ داده است به نماد استکبار ستیزی تبدیل شده است و ضرورت دارد با جلسات و برنامه های تبیینی در این ایام تلاش کنیم جنایات مستکبران عالم به ویژه آمریکای جهانخوار که در راس آنان قرار دارد را به نسل جوان و نوجوان که آینده سازان ایران اسلامی هستند معرفی و بیان کنیم زیرا دشمن به ویژه در فضای مجازی با برنامه و هدفمند سعی در منحرف کردن افکار عموم جامعه به ویژه نسل های جوان و نوجوان دارد.
در ادامه جلسه نیز سایر افراد به بیان نظرات و پیشنهادات، جهت برگزاری باشکوه مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان پرداختند.
انتهای پیام/ ۱۳۲