عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی:

مجلس پیگیر بررسی پرونده توهین‌های روحانی به مردم و منتقدان است/ رئیس جمهور به جای ادبیات نسنجیده به فکر ثبات قیمت‌ها باشد

راستی گفت: دولت تدبیر و امید در طول سال های گذشته بیش از 50 بار با استفاده از ادبیات و کلمات نسنجیده، به مردم و منتقدان توهین کرده و مجلس در حال بررسی آن است.

به گزارش خاورستان، جعفر راستی عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با تهران‌پرس، با اشاره به اهانت های رئیس جمهور به مردم و مسئولان در طول سال های گذشته اظهار داشت: متاسفانه علی رغم توصیه های کارشناسان و نمایندگان مجلس به مقامات دولتی در خصوص رعایت احترام متقابل در استفاده از ادبیات مناسب در خصوص پاسخگویی به منتقدان دولت، همچنان شاهد هستیم که دولتی ها در پاسخ به مردم و منتقدان از الفاظ غیرارزشی استفاده و توهین می کنند.
وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید در طول سال های گذشته بیش از ۵۰ بار با استفاده از ادبیات و کلمات نسنجیده، به مردم و منتقدان توهین است و نیاز است که مجلس در این خصوص پیگیری جدی داشته باشد و از حقوق ملت در برابر این ادبیات بی شرمانه دفاع کند.
راستی افزود: دولت روحانی تا به امروز بیش از ۵۰ بار به مردم توهین کرده و از سوی دیگر پای درد دل مردم نمی نشیند تا بداند تورم و گرانی ها تا چه اندازه کارد را به استخوان مردم رسانده است.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه تورم و عدم ثبات قیمت ها باعث برهم خوردن آرامش روانی و فکری جامعه شده است، افزود: مردم هر روز استرس شنیدن اخباری در خصوص گرانی یک کالا و جنس را دارند و نبود امنیت شغلی و عدم ثبات قیمت ها، باعث مخدوش شدن روان مردم شده است و دولتمردان باید جوابگو باشند.
وی خاطر نشان کرد: دولتمردان باید به جای استفاده از آمارهای نادرست و تظاهر به داشتن اقتصاد پویا در کشور، سفره مردم را ببینند که روز به روز در حال کوچک تر شدن است و باید با گام های عملی و غیرشعاری، مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را بهبود ببخشند.
راستی در ادامه با بیان اینکه مجلس پیگیر بررسی پرونده توهین های روحانی به مردم و منتقدان است، افزود: نمی توان از توهین های روحانی به مردم و منتقدان گذشت و آن را باید پیگیری کرد و مجلس این موضوع را به طور جدی دنبال خواهد کرد.
انتهای پیام/۴