شهردار بیرجند:

مجموعه شورا اسلامی شهر و شهرداری بیرجند به دنبال ایجاد رفاه و آسایش شهروندان هستند

جاوید گفت : مجموعه شورا اسلامی شهر و شهرداری بیرجند به دنبال ایجاد رفاه و آسایش شهروندان هستند و هدف ما این است تا با تلاش، حضور مستمر و پیگیری های مداوم پروژه هایی که در پیشرفت و آبادانی شهر نقش مهمی ایفا می کنند در کوتاه ترین زمان افتتاح و به بهره برداری برساند.

به گزارش خاورستان، شهردار بیرجند، رئیس شورای اسلامی شهر، معاونین و مدیران شهرداری بیرجند به منظور پیگیری و نظارت بر روند اجرایی پروژه‌ها از برخی پروژه های عمرانی در حال اجرای شهرداری بازدید و نحوه اجرا و پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.
محمد علی جاوید شهردار بیرجند در این بازدید، گفت : مجموعه شورا اسلامی شهر و شهرداری به دنبال ایجاد رفاه و آسایش شهروندان هستند و هدف ما این است تا با تلاش، حضور مستمر و پیگیری های مداوم پروژه هایی که در پیشرفت و آبادانی شهر نقش مهمی ایفا می کنند در کوتاه ترین زمان افتتاح و به بهره برداری برساند.
وی با اشاره به حضور مستمر و پیگیری پروژهای سطح شهر اظهار کرد: شهرداری بیرجند با پشتیبانی و حمایت شورای اسلامی شهر تمامی پروژه های عمرانی و خدماتی در حال اجرای سطح شهر را با سرعت پیش خواهد برد.
شهردار بیرجند تاکید کرد : در اجرای پروژه‌ها رعایت کیفیت بسیار اهمیت دارد و امیدواریم پروژه‌های شهری هر چه سریع‌تر به بهره برداری برسد تا امکان استفاده شهروندان عزیز از خدمات شورا و شهرداری فراهم شود.
رئیس شورای اسلامی شهر نیز با بیان اینکه تداوم بازدیدها می تواند انگیزه مدیران را در راستای خدمت رسانی بهینه به عموم شهروندان گرامی ارتقا بخشد، اظهار کرد: شورا و شهرداری بیرجند به دنبال توزیع عادلانه امکانات در کلیه مناطق شهری هستند و با توجه به اینکه انتظارات شهروندان از شورا و شهرداری زیاد است باید همسو با مطالبات مردم حرکت خود را شتاب بخشیم.
وی با اشاره به این‌که چرخش چرخ عمرانی سریعتر از گذشته است، افزود: در اجرای پروژه‌های شهری، ایجاد هماهنگی بین واحدهای مختلف شهرداری برای به نتیجه رساندن پروژه‌ها ضروری است.
شایان ذکر است رئیس شورای شهر و شهردار بیرجند در حین بازدید از پروژه‌های فرهنگسرای صیاد، پارک جنگلی، پارک نشاط شرقی و غربی، سوله پردازش پسماند، پارک واقع در سایت اداری و … به بیان نقطه نظرات خود در خصوص بهتر شدن روند پیشرفت کار پرداختند.
انتهای پیام/ ۱۳۲