با کسی تعارف نخواهم داشت

مجیدی: مسئولیت شکست برابر فولاد را می پذیرم/ ۱۴ روز باید بیدار باشیم و شبانه روزی کار کنیم

سرمربی استقلال با انتشار پیامی از هواداران استقلال عذرخواهی کرد و گفت: مسئولیت شکست برابر فولاد را می پذیرم.

به گزارش خاورستان، استقلال در یک بازی پرتب و تاب فینال جام حذفی به فولاد باخت تا فصل بدون هیچ افتخار و جامی برای استقلال و هوادارانش به پایان برسد. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال که از این بازی محروم بود، با تب و تاب بسیار زیاد از روی سکوها تیمش را هدایت می‌کرد و در انتهای بازی و ناکامی تلخ آبی ها حاضر به گفتگو با رسانه ها نشد.
۲۴ ساعت پس از این شکست تلخ و از دست رفتن جام، مجیدی پیامی را در پیج اختصاصی خود منتشر کرده که در آن مسئولیت شکست را برعهده گرفته و از هواداران استقلال عذرخواهی کرده است. او همچنین با تعیین ضرب الاجلی دو هفته ای، از مسئولان باشگاه خواسته تا با کار شبانه روزی پروژه تمدید و تقویت تیم را پیش ببرند و این موضوع را پیش زمینه ای برای موفقیت در فصل آینده دانسته است. با توجه به تاکیدات سف ت وسخت مجیدی به مدیران باشگاه، مشخص است که مجیدی برخلاف ادوار قبلی تصمیمی به کناره گیری از استقلال ندارد و قصد دارد تا فصل آینده نیز روی نیمکت تیمش بنشیند.
شرمنده هواداران شدم
هواداران عزیز، برای نمایش و نتیجه دیشب از شما پوزش می‌خواهم. خوب می‌دانم که در این روزگار تلخ، یک قهرمانی چقدر حال شما را خوب می‌کرد. وقتی دلداری‌های اکثریت هواداران، به خصوص عزیزانی که در اهواز و فرودگاه تهران حضور داشتند را می‌بینم، خیلی بیشتر شرمنده وجدان و انصاف بی‌پایان شما عاشقان استقلال می‌شوم و این رفتار، انگیزه من را برای یک شروع مجدد دوچندان می‌کند.
۱۴ روز سرنوشت ساز و حیاتی داریم
فصل جدید برای ما از همین امروز شروع شده است. ۱۴ روز سرنوشت‌ساز و به شدت حیاتی پیش‌روی ماست. اگر در این مدت کوتاه پروژه تمدید و تقویت تیم را به درستی انجام ندهیم، موفقیت‌ها شروع نمی‌شود.
مسئولیت شکست را می پذیرم
در این ساعت‌ها نمی‌خواهم از مشکلات بگویم که خیلی از گفتنی‌ها را بعد از بردها با شما هواداران عزیز درمیان گذاشتم. اهل بهانه‌جویی نیستم و مسؤولیت این شکست را می‌پذیرم. بازیکنان من تمام تلاش خود را برای موفقیت انجام دادند.
۱۴ روز باید بیدار باشیم
باید بدانید که خیلی از بازیکنان من در هفته‌های اخیر بدون آنکه خبرش رسانه‌ای بشود، در شرایط بسیار سخت و باوجود مصدومیت‌های مختلف ازخودگذشتگی کردند و وظیفه خودم می‌دانم در پایان فصل از همه آنها و کادر فنی، پزشکی، اجرایی، تدارکات و رسانه‌ای تیم تشکر کنم. در ۱۴ روز آینده باید به طور شبانه‌روزی کار کنیم. باید بیدار باشیم و اجازه ندهیم فرصت نقل‌وانتقالات مثل دو سه فصل اخیر از بین برود.
با کسی تعارف نخواهم داشت
به نمایندگی از میلیون‌ها استقلالی، در ۱۴ روز آینده بر سر منافع استقلال و امور نقل و انتقالات با کسی تعارف نخواهم داشت و سعی می‌کنم در صورت نیاز به صورت شفاف با هواداران در ارتباط باشم. در پایان قهرمانی تیم فولاد را به مردم مظلوم خوزستان، مدیریت، کادرفنی و بازیکنان این تیم تبریک می‌گویم‌.
منبع: دانا
انتهای پیام/۷