دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

محدودیت‌های کرونایی در خراسان‌جنوبی اعلام شد/ افزایش ۲۵۰ درصدی موارد بستری مثبت کرونا در استان

شریف زاده گفت: متاسفانه نسبت به هفته آخر اسفند ماه موارد بستری تنفسی 70 درصد، موراد بستری مثبت کرونا 250 درصد و موارد مثبت بیش از 8 برابر افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، غلامرضا شریف زاده دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در جمع خبرنگاران در مورد محدودیت‌ها، اظهار کرد: محدودیت هایی که از گذشته بر اساس رنگبندی توسط ستاد ملی تصویب شده بود اجرایی می‌شود.
وی افزود: از روز گذشته در سه شهر نارنجی استان مشاغل ضروری با یک سوم حضور و دو سوم دورکاری و مشاغل غیر ضرور با یک دوم دور کاری و یک دوم حضور فعال خواهند بود.
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: مشاغل گروه سه و چهار منع فعالیت خواهند داشت.
شریف زاده عنوان کرد: ورود پلاک های غیر بومی و خروج پلاک های بومی از شهرستانها ممنوع خواهد بود و منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد در تمامی شهرهای استان به قوت باقی است و اجرایی می‌شود.
وی اظهار کرد: متاسفانه نسبت به هفته آخر اسفند ماه موارد بستری تنفسی ۷۰ درصد، موراد بستری مثبت کرونا ۲۵۰ درصد و موارد مثبت بیش از ۸ برابر افزایش یافته است.
انتهای پیام/۱۲۷