محفل گرم سیاه چادرهای عشایری در سرمای زمستان

سیاه چادرهای عشایری در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی در هوای سرد زمستانی محفلی گرم را با ارائه محصولاتشان برای بازدیدکنندگان برپا کرده اند.

به گزارش خاورستان، سیاه چادرهای عشایری در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی در هوای سرد زمستانی محفلی گرم را با ارائه محصولاتشان برای بازدیدکنندگان برپا کرده اند.
صدیقه غلام محمدی کارآفرین نمونه عشایر بشرویه اظهار کرد: تا کنون در تمامی نمایشگاه های صنایع دستی حضور و از میزان فروش آن بسیار راضی هستم.
وی با بیان اینکه فرآورده های لبنی از جمله ماست، دوغ، شیر، کشک و سوغات محلی از جمله محصولاتی است که در نمایشگاه عرضه می کنیم، افزود: اگر محصولات با کیفیت در اختیار مردم قرار دهیم قطعا فروش خوب نیز خواهیم داشت.
وی خواستار حمایت بهتر و بیشتری از عشایر شد، و ادامه داد: عشایر علی رغم مشکلات زیادی که خصوصا در پی خشکسالی ها به وجود آمده اما صبورانه با حفظ سنن و آداب و رسوم گذشته کار می کنند.
غلام محمدی بیان کرد: اگر متقاضی وجود داشته باشد حاضرم مواد لبنی خود را به هر کجای دنیا که بخواهند صادر کنم.
وی با اشاره به اینکه در حوزه علوفه دام مشکلات زیادی داریم، عنوان کرد: با توجه به اینکه تمامی محصولات ما از دام است لذا خواستار حمایت بیشتری در حوزه تامین علوفه دام هستیم.
انتهای پیام/ ۱۳۲