مدیرعامل بنیاد خاتم‌الاوصیاء:

مخاطب رهبری در گام دوم انقلاب جوانان هستند

مدیرعامل بنیاد خاتم‌الاوصیاء گفت: امروز خودجوش و آتش به اختیار بودن یک جایگاه اجتماعی شده و بیانیه گام دوم انقلاب نیز در زمانی صادر شد که کمترین توجه و اعتمادی به جوانان می‌شود.

به گزارش خاورستان، سید احمد عبودتیان مدیرعامل بنیاد خاتم‌الاوصیاء عصر روز گذشته در اجتماع اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا (ع) و فعالان فرهنگی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: رهبر انقلاب میدان‌داری جوانان را در این انقلاب دیدند لذا مخاطب اصلی ایشان در بیانیه گام دوم جوانان بودند.
وی افزود: امروز خودجوش و آتش به اختیار بودن یک جایگاه اجتماعی شده و بیانیه گام دوم انقلاب نیز در زمانی صادر شد که کمترین توجه و اعتمادی به جوانان می‌شود.
مدیرعامل بنیاد خاتم‌الاوصیاء با تأکید بر اینکه نیروهای خودجوش و آتش به اختیار می‌خواهند کمی از دردهای رهبری را کم کنند، اضافه کرد: رهبر انقلاب طی سال‌های اخیر مخاطبان خود را شناختند و آتش به اختیار جوانان عین حرکت انقلابی است.
عبودتیان عنوان کرد: هنوز در اول راه قرار داریم و به انسجام واقعی نرسیدیم، این انقلاب به برکت خون شهیدان به وجود آمده و کسی نباید با خون شهیدان بازی کند.
وی با تأکید بر این‌که باید در گام دوم انقلاب به توحید و کامل بودن اسلام باور داشته باشیم، اضافه کرد: مسئولان باید به سنت‌های الهی باور داشته باشند اما برخی در کشور هنوز الفبای توحید را نمی‌داند و فقط لفظ گفته می‌شود.
مدیرعامل بنیاد خاتم‌الاوصیاء اضافه کرد: فعالان فرهنگی نباید در عرصه‌های مختلف نسبت به اقتصاد مقاومتی و مواجهه با دشمن بی‌تفاوت باشند.
منبع فارس
انتهای پیام/ ۱۳۲