بسته خبر ورزشی

مدال‌های بین‌المللی اسکواش بازان خراسان‌جنوبی

 در بسته خبر ورزشی خاورستان خبرهای متنوعی از کسب مدال های رنگارنگ اسکواش بازان در مسابقات بین‌المللی یزد جونیور، مسابقات اسنوکر دسته یک خراسان جنوبی و مسابقه دوستانه بهکاپ و وودبال ساحلی در بیرجند وجود دارد.

به گزارش خاورستان مسابقات اسکواش یزد جونیور در دو بخش پسران و دختران از ۲۹ دی‌ماه تا دوم بهمن‌ماه به عنوان معتبرترین رویداد ورزشی اسکواش کشور با حضور ۲۲۰ ورزشکار در مجموعه ورزشی کوثر یزد برگزار شد که در این دوره از رقابت های اسکواش بین المللی ورزشکاران استان شگفتی ساز و صاحب مدال شدند.

بر اساس این گزارش در بخش پسران، فرزاد حق خواه بازیکن شگفتی ساز این دوره از رقابت ها مقام دوم و مدال نقره را تصاحب کرد و همچنین مصطفی احراری در رده سنی کمتر از ۱۱ سال مقام سوم را به خود اختصاص داد.

این گزارش حاکی است همچنین در بخش دختران برای اولین بار در تاریخ اسکواش بانوان استان، فدرا فروزانفر در رده سنی کمتر از ۱۱ سال مقام سوم را برای استان به ارمغان آورد.

مسابقات اسنوکر دسته یک خراسان جنوبی

فينال سومين دوره مسابقات رنكينگ اسنوكر دسته اول آقايان برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

به گزارش خاورستان در اين مسابقات كه با ٢٢ نفر شركت كننده از شهرستان هاي بيرجند، قائن و طبس برگزار شد سيد محسن مير حسيني ،حسين حسن نژاد و حجت ذوالفقارزاده مقام های اول تا سوم این دوره از رقابت ها را به دست آوردند.

مسابقه دوستانه بهکاپ و وودبال ساحلی

مسابقه دوستانه بهکاپ و وودبال ساحلی با شعار اخلاق در ورزش برگزار شد.

دکتر محمودی رئیس هیئت گلف خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت:این مسابقه دوستانه با شرکت تعدادی از ورزشکاران و علاقمندان به رشته های جذاب بهکاپ و وودبال به صورت انفرادی برگزار شد.

به گفته وی این رویداد با شعار اخلاق در ورزش در محل مجموعه کاجستان بیرجند و با همکاری سازمان سیما و منظر شهرداری بیرجند برگزار شد.

رییس هیئت گلف استان اظهار کرد : در پایان این رقابت دوستانه آقایان قنبری، محمدامین ابوالحسنی و پرهام ابوالحسنی در رشته وودبال و در رشته بهکاپ خانم مهدی پور خانم باعزم و خانم موسوی توانستند عناوین نخست تا سوم را از آن خود کنند.

وی به این نکته هم اشاره کرد: گلف و رشته های زیر مجموعه آن مانند مینی گلف، وودبال و بهکاپ از معدود رشته‌های ورزشی هستند که حریفان دوشادوش هم و نه در مقابل هم با یکدیگر به رقابت می پردازند که این مهم باعث ایجاد دوستی و صمیمت بیشتر بین آنان می‌شود.