نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

مدیران در خراسان جنوبی بر اساس شاخص‌ها انتخاب شوند/ وجود نقص ثبات مدیریت در کشور و استان

خسروی گفت: اگر برای انتخاب استاندار و مدیران استانی با شاخصه‌هایی که 22 مورد مشخص شده پیش برویم ان قُلت‌ها کمتر خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی اسفزار نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در جلسه دیدار مجمع نمایندگان استان با آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: خدا را شاکریم که به برکت امام راحل و مقام معظم رهبری وحدتی در کشور شکل گرفت دعا بفرمایید که در کنار دعا خداوند تلاش را به ما بدهد که این وحدت جسمانی به وحدت قلوب نزدیک شود حتما ثمرات بیشتری برای همه ما خواهد داشت.

وی افزود: خدای نکرده به آنجا نرسیم که طبق فرمایش امام علی (ع) که فرمود: به خدا غمها روی دل ما جمع می‌شود که باطل در باطلش متحد است و شما در حق از یکدیگر متفرق هستید ان‌شاءالله به اینجا نرسیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در مورد ثبات مدیریت، بیان کرد: ثبات مدیریت نقصی در سراسر کشور و از جمله استان خراسان جنوبی است.

خسروی عنوان کرد: بالاخره درصدی این تساهل پیش آمده که مجموعه‌ها وقتی نسبت به مافوق خودشان نمیدانند چه می‌شود و چه خواهد شد سهل انگاری‌هایی در کارها پیش آمده و ان‌شاءالله زودتر به وسیله دولت خدمتگزار برطرف شود.

وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری به صورت مصداقی تاکید بر عدم دخالت نمایندگان در انتخاب استاندار و مدیران داشته و دارند. نمایندگان اگر مورد مشورت قرار بگیرند استفاده خواهند کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی مشکل انتخاب استاندار حل شود بحث انتخاب مدیران و فرمانداران نیز برطرف خواهد شد.

خسروی اظهار کرد: اگر برای انتخاب استاندار و مدیران استانی با شاخصه‌هایی که ۲۲ مورد مشخص شده پیش برویم ان قُلت‌ها کمتر خواهد بود.

انتهای پیام/۱۲۷