استاندار در قهستان تاکید کرد

مدیران در راستای رفع مشکلات مردم اقدام کنند/ شبکه فرسوده آب شهر و روستاهای بخش قهستان اصلاح شود

معتمدیان گفت: مدیران باید با تمام توان به دل کار بزنند و در راستای رفع مشکلات مردم اقدام کنند.

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان‌جنوبی محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی امروز از شهر قهستان شهرستان درمیان بازدید کرد. این سفر با هدف بازدید میدانی از وضعیت موجود، اطلاع از مشکلات و روند اجرای پروژه های شهری انجام شد.
استاندار خراسان جنوبی در این بازدید، بافت فرسوده شهر، پروژه های عمرانی شهرداری و طرح های در حال احداث را مورد ارزیابی قرار داد و با جمعی از مردم و کسبه شهر نیز به گفت‌ وگو پرداخت و از مسایل و مشکلات شان جویا شد.
میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، پورعیسی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، یوسفی مدیرکل حوزه استاندار، حلاج مقدم مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری و امامی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب، استاندار را در این سفر همراهی کردند.
معتمدیان در جلسه مشورتی برگزار شده در محل بخشداری قهستان تاکیدکرد :مدیران نباید از کارهای سخت واهمه داشته باشند.
وی تصریح کرد: مدیران باید با تمام توان به دل کار بزنند و در راستای رفع مشکلات مردم اقدام کنند.
در این جلسه، ضمن واکاوی و بررسی مسایل و مشکلات بخش و شهر قهستان، مصوباتی در راستای رفع آنها منعقد شد.
آبرسانی به بخشی از روستاها، اصلاح شبکه فرسوده آب شهر و تعدادی از روستاهای بخش قهستان و اتمام پروژه فاضلاب روستای آویشک از جمله این مصوبات بود.
موضوع تعیین تکلیف اراضی موات برای واگذاری به مردم، الحاق اراضی به محدوده شهر، تکمیل زیرساخت ۵ زمین چمن مصنوعی، کمک به احداث مصلای شهر و تزریق منابع مالی به شهرداری در راستای توسعه خدمات شهری نیز از دیگر مواردی بود که مورد بحث قرار گرفت و در ردیف مصوبات این نشست قرار گرفت.
انتهای پیام/۱۲۷